Her Şey Bafralının Konforu İçin
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Her Şey Bafralının Konforu İçin
03.12.2018 10:45:09

 

Her Şey Bafralının Konforu İçin

Şehirde gerçekleştirdiği çalışmalarla takdir ve alkış toplayan Bafra Belediyesi,19 Mayıs’tan ilçeye gelen yolcular için yaptığı durağın ardından, dolmuş bekleyen vatandaşlar için hayata geçirdiği duraklardan da tam not aldı.

Tamamı Bafra Belediyesi kademelerinde kendi personeli tarafından yapılan yolcu durakları, ilk etapta üç adet üretilerek, Bakırpınar mahallesi, 15 Temmuz Demokrasi meydanına yerleştirildi. Üçüncü durak ise en kısa süre içinde Devlet hastanesi önüne yerleştirilecek.

Vatandaşlar tarafından oldukça beğenilen dolmuş duraklarının yapım aşaması devam ediyor. Üretilen duraklar, şehrin yolcu sayılarının yoğun olduğu yerlere yerleştirilecektir.

Yolcu durakları şehir merkezinin ardından, dış mahallelerde de yerlerini alacak.

Kendileri için vatandaşların rahat ve konforunun çok önemli olduğunu belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç “Bizim önceliğimiz her zaman hemşehrilerimizin rahatı ve mutluluğu.

Bu bilinçle şehir içinde dolmuş bekleyen vatandaşlarımızı yaz ve kış şartlarında bir nebze olsun koruyabilmek için kendi kademelerimizde kendi personelimizce yaptığımız yolcu duraklarının üretimine başladık. Ekiplerimiz estetik açıdan da dikkat çeken durakları üretmeyi sürdürüyor. Yolcu sayılarının yoğun olduğu yerlere ve dış mahallerimize bu durakları monte etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Bafra Belediyesi dolmuş durakları Hamit Kılıç Bafra Belediye Başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER