Advert
Her Zaman Daha Temiz Bir Ev Mümkün!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Her Zaman Daha Temiz Bir Ev Mümkün!
20.09.2017 21:53:00

 

Her Zaman Daha Temiz Bir Ev Mümkün!

Gelişen teknoloji ile birlikte artık ev temizliğinde bizlere yardımcı olan teknolojik aletlerin kabiliyetleri artmış ve bize daha çok fayda sağlar hale gelmişlerdir.

Sağlığımızı korumanın birçok yolu ve yöntemi vardır. Evimizi temiz tutmak ve evimizin belirli bölgelerinde mikrop – bakteri oluşumunu engelleyerek hastalıklara davetiye çıkarmamak da sağlığımızı korumanın en önemli yollarından bir tanesidir. Gelişen teknoloji ile birlikte artık ev temizliğinde bizlere yardımcı olan teknolojik aletlerin kabiliyetleri artmış ve bize daha çok fayda sağlar hale gelmişlerdir. Yapılan çalışmalar ve üretimlerle birlikte her geçen gün bu fayda arttırılmakta ve daha temiz bir evin mümkün olduğu düşüncesi ile daha sağlıklı, daha temizleyici ve daha faydalı elektrikli süpürge modelleri üzerinde çalışılmaktadır.

Miele C3 Complete Serisi Tanıtımı

Miele’nin yeni nesil teknolojik özelliklerine sahip olan elektrikli süpürge serisi Miele C3 Complete, her şeyden önce yüksek emiş ve temizleme gücü ile dikkat çekmektedir. Güçlü ve eşsiz tasarımı sayesinde Miele C3 Complete, düşük hızlarda bile yüksek performans elde edilmesini sağlar. Ayrıca, çok katmanlı filtre sistemi sayesinde çalıştığı süre boyunca içerisinde bulunduğu odanın havasını da temizler, böylece daha rahat nefes almanıza yardımcı olur. AirClean filtre özeliğiyle de alerji sorunu yaşayanların imdadına yetişen Miele C3 Complete, alerjen maddeleri içine alır ve ferah bir ortam sağlar.

%100 Miele kalitesiyle üretilen ve Miele güvencesinde olan Miele C3 Complete, yılların verdiği tecrübe ve birikimle tasarlanmış çağın getirdiği son teknolojiden faydalanarak üretilmiş ve kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Evcil Hayvanları Olanlar İçin Miele C3 Complete Serisinin Getireceği Kolaylıklar

Miele C3 Complete evcil hayvan besleyenler için de oldukça faydalı bir elektrik süpürgesi modelidir. Bunun sebebi Miele C3 Complete’nin alerjen maddelere karşı etkili olmasının yanı sıra evcil hayvanlardan dökülen kıl ve tüylere karşı da hassas ve etkili olmasıdır. Ayrıca Miele C3 Complete kullanıcıları için birçok kullanım kolaylığı sağlar. Yüksek hareket kabiliyeti, pratik kilitleme sistemi, kolay kablo sarımı, özel aksesuarları, çelik teleskobik boru sistemi ve Silence-System denilen gürültüsüz çalışma özelliği ile göz dolduran Miele C3 Complete, herkesin sahip olması gereken yeni nesil bir teknoloji harikasıdır.

Miele C3 Complete’ye sahip olmak artık daha kolay! Her cüzdana uygun TeknoSA hediye çeki ile siz de inanılmaz indirim fırsatları ve ödeme kolaylıkları ile bu teknoloji harikasına sahip olabilirsiniz. PromoCodius ile bunun gibi birçok kolaylıktan yararlanabilir ve teknolojinin son harikalarına birbirinden güzel ve şaşırtıcı kampanya ve indirimlerle sahip olabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert