Hizmet Alanı En Geniş Temizlik Şirketi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hizmet Alanı En Geniş Temizlik Şirketi
09.02.2018 08:40:37

 

Hizmet Alanı En Geniş Temizlik Şirketi

Ankara temizlik şirketleri içinde yer alan firmamız yoğun nüfusun ve insan kalabalığının içinde en hijyenik ortamları sağlama özellikleri ile tanınmaktadır. Müşterileri ile olan iletişimi her zaman kesintisiz ve daima olumlu sonuçlar doğuran faaliyetler sunmaktayız. Her konuda ve her mekânda temizlik işini detaylı bir işlemden geçirerek köşe ve kıvrımlarda kalan tozları alarak, aynı zamanda temizlik şirketi konusunda titiz çalışmalar yapmaktayız.

 Özellikle ev ve ofislerde yapılan temizlik tamamen özel temizlik elemanları ve temizlik ürünleri ile yapılmaktadır. Günün her saati mesai saati uygulaması dikkate alınmaksızın her nokta ak pak olana kadar temizlik işi sürdürülmektedir. Özellikle temizlik işinin sona erdirilmesinden bir saat önce müşteriden kontrol istenerek beğenilmeyen yerler varsa son bir saat bu noktaların temizliğine dikkat edilerek temizlik işi sonlandırılmaktadır.

 Temizlik Eleman Güvenliği Nasıl Sağlanır?

 Bu konuda en titiz çalımalar sergileyen firmamız yönetim kanalı vasıtası ile elemanların güvenlik soruşturmaları güncel bilgiler ışığında tamamlanmaktadır. Kadromuza aldığımız elemanların öncelikle adli sicil kayıtlarına bakılarak ön bilgiler oluşturulmaktadır. Sonrasında deneme süreci olan bir aylık çalışma sürecine tabi tutulduktan sonra güven telkin ettiklerinde müşterilerimize güvenle hizmet sunumu yapmalarına müsaade edilmektedir. Bu nedenle öncelikle müşterilerimizin can ve mal güvenliği sağlanmakta sonrasında firma güvenliği sağlanmaktadır.

 Güvenilir Temizlik Şirketimizin Hizmet Sahaları Nereleridir?

 Temizlik şirketleri kurulurken öncelikle gündelik temizlikçi işleri konusunda çalışmalar sergilediği görülmektedir. Fakat resmi kurumların en fazla olduğu Ankara temizlik şirketleri genellemesinde firmamız bu konuda geniş yelpazede yaygınlaştırdığı hizmetlerini iç ve temizlik şirketi yanında inşaat sonrası temizlik alanlarında da yaygın hizmet ağı oluşturmuş durumdadır.

 Bu çalışmaların yanında aynı titizlikle yürüttüğümüz;

 -Ev ve ofis temizliği işlemleri

 -Halı ve koltuk temizliği işlemleri

 -Dış cephe temizliği işlemleri, inşaat sonrası hafriyat ve kalıntı temizliği işlemeleri yapılırken, özellikle büyük şehir inşaat sonrası temizlik konusunda firmamız yoğun iş temposunu kolaylıkla omuzlayabilecek ekipler kurulmuştur.

 Okul yurt, dershane, fabrika, hastane temizliği alanlarında en güvenli elemanlarımıza görevler vererek temizlik konusunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları hizmet ağımız içinde titizlikle yürütmekteyiz. Bu prensip bizi sektörün en aranan şirketi olarak üst sıralara taşımaktadır.

 

 

temizlik şirketi Ankara temizlik şirketleri inşaat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert