Hür Ve Kabul Edilmiş Masonlar Derneği Üyesi Ak Parti Milletvekili Bakın Neyi Gizlemiş!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hür Ve Kabul Edilmiş Masonlar Derneği Üyesi Ak Parti Milletvekili Bakın Neyi Gizlemiş!
26.11.2018 15:07:24

 

Hür Ve Kabul Edilmiş Masonlar Derneği Üyesi Ak Parti Milletvekili Bakın Neyi Gizlemiş!

Masonluğu ile medyada gündeme gelen Ak Parti 26. Dönem İstanbul Milletvekili ve 28 Şubat darbecisi Çevik Bir 'in avukatı olan Mürteza Zengin’in MASON’lar Derneğine verdiği özgeçmişinde AK Parti Milletvekili olduğunu yazmadığı ortaya çıktı.

Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Derneği Yüksek Haysiyet Divanı'na adaylık süreci içinde hazırlanan özgeçmişinde Milletvekili olduğunu saklayan Zengin’in aynı zamanda Çevik Bir'in de avukatlığını yapıyormuş.

Milli Gazete, Çevik Bir’in avukatının AK Parti’den milletvekili olduğunu "O mason kim" manşetiyle okuyucularına duyurmuştu.

AK Parti 26. Dönem İstanbul Milletvekili Mürteza Zengin hakkında ODA TV’de Çevik Paşa ile 28 Şubat sürecinden itibaren diyalog içerisinde olduğu, hatta 2002 yılından itibaren de Paşa ile AK Parti arasında ‘köprü’ görevi üstlendiği iddialarına yer verdi.

Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Locası’na üye olan Ak Parti 26. Dönem İstanbul Milletvekili Murteza Zengin, Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Derneği Yüksek Haysiyet Divanı'na adaylık başvurusu için hazırladığı özgeçmişinde AK Parti Milletvekili olduğunu saklanmış.

 

Ak Parti Mürteza Zengin Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hürol Taşdelen     2018-11-27 Hürol TaşdelenTürkiye 'de Merhaba, Mason Tarikatı ile mücadele eden kişilerin en önlerindeyim, sitemde bilgiler veriyorum, yazdığım kitapları ücretsiz yayınlamaya başlayacağım. Mürteza Zengin, Avukat olduğu için Haysiyet Divanına seçilmiş birisi. Milletvekili olduğunda 32. Derece masondu. Milletvekilliği onur duyulacak bir makam, hele masonlar için milletvekili birisinin Haysiyet Divanında yer alması son derece arzulanan bir durum. Niye gizlesin, ayrıca herkesin bildiği bir şey bu.
GALERİLER