İbrahim Çolak Samsun’da!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İbrahim Çolak Samsun’da!
21.02.2020 15:25:20

 

İbrahim Çolak Samsun’da!

Samsun’un kitap ve kültürde önde gelen kurumlarından Endülüs Kültür Merkezi’nin düzenlediği Endülüs Okur Buluşmaları yazar İbrahim Çolak ile devam ediyor.

Endülüs Okur Buluşmaları, daha önce on beş farklı programda birçok değerli yazarı ağırlamıştı. İbrahim Çolak'ın (nam-ı diğer "İhtiyar") sunumuyla söyleşi programı, 22 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 15.00'de Endülüs Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

Tüm halkımız davetlidir.


İbrahim ÇOLAK Kimdir?

İbrahim Çolak, 1964 yılında Trabzon'da dünyaya gelmiştir. 1999 depreminde iki yıl kadar İstanbul'da ikamet etmiştir. Sonra tekrar iki yıl çocukluğunun geçtiği yerde Adapazarı'nda ikamet etmiştir.

 

2003 yılından bu yana Ankara'da olan İbrahim Çolak, 9 kardeşli bir aileye mensuptur. Uzun bir süre amatör futbol oynamış ve atletlik yapmış olan yazar evli ve üç çocuk babasıdır.

 

KENDİ KALEMİNDEN İBRAHİM ÇOLAK

1964 yılında Trabzon'da doğdu. Mektep müfredatını değil anne irfanını seçti. Adapazarı'na taşındı, Ankara'ya yerleşti. Yeni Şafak'ta temsilcilik yaptı, söyleşiler düzenledi, tam o sırada polis raporlarında adı geçti. 2010'da İhtiyar Kitabevi'ni kurdu. Okudukları ona kaldı, yazdıklarını paylaşmaya çalışıyor. Yazmaya, insanlık bakiyesinin geleceğe taşınması olarak bakıyor.

İbrahim Çolak Endülüs Okur Buluşmaları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER