İbrahim Sandıkçı: Biz Halkımızla Her Zorluğu Aşarız!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İbrahim Sandıkçı: Biz Halkımızla Her Zorluğu Aşarız!
23.03.2019 10:26:40

 

İbrahim Sandıkçı: Biz Halkımızla Her Zorluğu Aşarız!

​İbrahim Sandıkçı, Canik halkına çok güvendiğini ve onlardan aldığı enerji ile Canik’in tüm sorunlarını çözmek için gece gündüz çalışacağını söyledi.

Bizler sorunları biliyoruz, bunlar için çabalıyoruz, Canik halkı yaptıklarımızı gördükçe bize daha çok güvenecek ve bizi destekleyecek diyen Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “Biz inanıyoruz ki Canikli vatandaşlarımla el ele, sırt sırta verdiğimizde aşamayacağımız hiçbir sorun olmaz. Biz yeter ki birbirimizi anlamaya çalışalım. Biz bir olalım, iri olalım, diri olalım, dikleşmeden dik duralım, Allah’ın izniyle her şeyin üstesinden geliriz” dedi.

Alt Yapı Sorunları Çözülecek

“Canikli vatandaşlarımızın gönlü ferah olsun, talip olduğumuz yerlere geldiğimizde Canik’in alt yapı sorunlarıyla alakalı yapacaklarımızı planladık. Belediyenin asli görevlerini yapmak için Canik’li vatandaşlarımızdan aldığımız enerji ile sürekli çalışacağız. 7/24 çalışan bir belediye olmak için, halkımıza hizmet vermek için tüm ekiplerimizin koordinasyonunu sağlayacağız. Büyükşehir belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışarak Canik’te alt yapı sorununu çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

Biz Caniklilerle Beraber Olacağız

Makamda sürekli oturan, halkın ayağına gelmesini bekleyen bir belediye başkanı olmayacağım diyerek sözlerine devam eden Sandıkçı, “Makamlar gelip geçici, bizim tek derdimiz halkımızın gönlünde girebilmek ve gönüllerinde kalabilmek. Halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğunu bilen bizler, sorunlar noktasında ve sorunların çözülmesi noktasında çok çaba harcayan bir yönetim olacağız” diyerek sözlerini sonlandırdı.

İbrahim Sandıkçı Canik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER