İbrahim Sandıkçı; Yenileşmenin Merkezi Canik Olacak
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İbrahim Sandıkçı; Yenileşmenin Merkezi Canik Olacak
16.03.2019 09:05:10

 

İbrahim Sandıkçı; Yenileşmenin Merkezi Canik Olacak

​Gelişmekte olan kentlerde yenileşme uygulamalarının ne kadar önemli olduğuna dikkat çeken Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, yenileşme ve dönüşüm hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Canik için yenileşmenin önemli bir adım olduğundan bahseden Sandıkçı, “Canik farklılaşmayı hak ediyor.  Yenileşme ve dönüşüm için konum itibariyle önü açık olan ender ilçelerden biriyiz. Unutulmamalıdır ki; Canik gelişimine devam eden, üniversite, resmi kurum ve kuruluşlarıyla, hastaneleriyle ve alışveriş merkezleriyle bu değişime hazır bir ilçedir. Bizler de bu değişimin daha hızlı olması için tüm gücümüzle çalışacağız” şeklinde konuştu.

Fikir Atölyesi İle Daha Etkin Bir Belediye Olacağız

Canik’e katkı sunmak isteyen kurum ve kişilerle istişarelerimizi arttırıp, stratejik toplantılar yapacaklarını belirten Sandıkçı, “Canik’te yenileşme ve kaliteli yaşam hakkında yapacaklarımızı belirlemek için Fikir Atölyesi Projesi’ni hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bu atölyede Canik’e katkı sunacak, ilçenin dinamiklerini harekete geçirecek bir enerji ile Canik’i bir adım öteye nasıl taşıyabileceğimizi konuşacağız. Böylece bir bütün olarak Canik için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Kent Konseyi Bizim İçin Çok Önemlidir

Kent konseyinin önemini vurgulayan Sandıkçı, “Kent Konseyini daha interaktif olarak kullanmayı planlıyoruz. Bu konsey ilçemiz için önemli bir değerdir. Çalışmalarını desteklemek için elimizden geleni yapacağız. Biz halkımıza fayda verecek tüm organizasyonlara önem vererek, bu projelerimizin daha verimli çalışmasını sağlamak için çalışıyor olacağız” diyerek sözlerine son verdi.

Canik İbrahim Sandıkçı Kent Konseyi Fikir Atölyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER