İftar sofralarında coca cola’ya hayır!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İftar sofralarında coca cola’ya hayır!
22.05.2019 15:32:05

 

İftar sofralarında coca cola’ya hayır!

Akasyamhaber olarak 2015 yılında başlattığımız İftar sofralarında Coca Cola’ya hayır kampanyasını bu yıl da devam ettiriyoruz.

2015 yılında Türkiye genelinde başlatılan İftar sofralarında Coca Cola’ya hayır kampanyasına bu yıl da dikkat çekerek iftar sofralarından başta coca cola olmak üzere kola ve benzeri gazlı içeceklerin yer almaması için oruç tutan tüketicileri uyarmaya devam ediyoruz.

Ramazan ayı yaklaştığında Coca Cola’nın Ramazan ve iftar sofrası reklamları artarken özellikle Ramazan Ayı’nda Müslümanların iftar sofralarında Coca Cola’ya yer vermemeleri için kampanyalar da düzenlenmeye başlanıyor..

2015 yılıdan duyarlı vatandaşların Coca Cola’nın sağlığa zararına da dikkat çekerek başlattıkları kampanyanın asıl amacı ise emperyalistlerin en önemli sembolü olan Coca Cola’nın Müslümanların iftar sofralarından yer almaması..

Sosyal Medya üzerinden başlatılmıştı;

 “Ramazan sofralarımızda dinî ibadetimizi yerine getirirken sakın ola emperyalistlerin cephanelerine destek olmayalım.

Irak, Filistin ve Afganistan’ı unutmayalım. Filistin’de çocuklarımız yediğimiz, tükettiğimiz birçok gıdanın rengini bile unutmuşken, bizler onlara zulüm olarak geri dönecek bu ürünleri satın almayalım ve kampanyaya destek olalım” şeklinde yorumlar yapılırken bir başka yorumlarda ise, “Biz Müslümanlar olarak gidip mübarek Ramazan Ayında bu ürünleri alarak destek olmayalım. Kendi çıkarları için insanlık onurunu hiçe sayanların ürünleri ile oruç açmayalım” deniliyordu.

Akasyamhaber’in olarak 2015 yılında başlattığı İftar sofralarında Coca Cola’ya hayır kampanyasının duyarlı medya organlarının desteğiyle bu Ramazan’da da çığ gibi büyüyerek hedefine ulaşacağı bekleniyor.

İftar sofraları Coca Cola Ramazan ayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ugur55     2019-05-16 raflarda yerli malı yazıyor ozaman yerli yahudimi oluyorlar
Borges     0000-00-00 Coca Colanın en büyük hissedarı Katarlılar değil miydi
Nilhan Serikoğlu     2018-05-21 Hayır. Bilakis iftar sofralarında coca cola içmeliyiz. Reisimiz coca cola fabrikası açtığına göre bir bildiği olmalı.
CEM AYDIN     2018-05-16 RTE COLA FAPRİKASI AÇIYOR SİZ BOYKOT DİYORSUNUZ AZICK OMURGALI OLUN
Muhtarkent     0000-00-00 Yurudugunuz yollar da gavurun boykot edin. Giydiginiz don da gavurun onuda boykot edin. Anca boykot edin.
Murat     2017-06-07 Editör ,bak burda ne var. http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2015/06/20/filistinde-fabrikalari-4ledi
GALERİLER
Advert