İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Ersan Aksu'dan İlkadım'a Adil Yönetim Sözü
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Ersan Aksu'dan İlkadım'a Adil Yönetim Sözü
11.12.2018 14:26:53

 

İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Ersan Aksu'dan İlkadım'a Adil Yönetim Sözü

İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Ersan Aksu, hiçbir ayrım yapmadan bütün herkesin hizmetkarı olmaya talip olduklarını dile getirerek, "Hizmetlerin dağıtımında adil davranacağımızı şimdiden taaahüt ediyoruz. İlkadım'a adil yönetim sözü veriyoruz" dedi.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Ersan Aksu, aday adaylığı süreci çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine devam ediyor.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde hem ülke gündemi hem de yerel gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunan Ersan Aksu, halka hizmetin hakka ibadet olduğu inancıyla hareket edeceklerini belirtti.

Aksu; "İlkadım; sosyal belediyeciliğe getireceğimiz farklı bakış açıları ile insanı merkeze alan, her yaştan insanımızın kendisini mutlu hissedeceği örnek çalışmaların yapılacağı bir merkez olacaktır" dedi.

Ersan Aksu şunları kaydetti:

"Bizler esasta; 'Devletin dini adalettir' anlayışını benimsiyoruz. İlkadım'da belediye başkanı olmamız halinde, hiç bir ayrım yapmaksızın bütün hemşehrilerimizin hizmetkarı olacağımızı ve hizmetlerin dağıtımında da adil davranacağımızı şimdiden taahhüt ediyoruz. İlkadım'a herşeyden önce adalet vadediyoruz. Vatandaşlarımızın hepsine adil yönetim sözü veriyoruz."

Aksu sözlerini şöyle tamamladı:

"Necip milletimizin her bir ferdini kucaklayarak, insani ve vicdani değerlerimizi esas alarak hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Bundaki yegâne muradımız da gönüllerde olabilmek ve hoş bir sada bırakmak olacaktır. Bu niyetle çıktığımız hizmet yolculuğumuzun da hayırla devamı için hemşehrilerimizden dua ve desteklerini bekleriz."

Ersan Aksu AK Parti İlkadım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER