İlkadım Gençlik Merkezi’nden ASDEP Projesi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İlkadım Gençlik Merkezi’nden ASDEP Projesi
09.09.2017 10:53:44

 

İlkadım Gençlik Merkezi’nden ASDEP Projesi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile, Sosyal Destek Projesi kapsamında alan tarama çalışmalarına devam ediyor.

ASDEP Projesi, aile ve bireylerin sosyal yardım ve sosyal hizmetlere olan ihtiyaçlarının tespiti, ihtiyaca göre sosyal yardım ve sosyal hizmet modellerin planlanması ve uygulanması, gerektiğinde diğer kamu hizmetlerinden (eğitim, sağlık, istihdam vs.) yararlanılmasının sağlanması amacıyla sürecin tüm aşamalarında rehberlik ve danışmanlık hizmetlerini de içeren bir Program.

Alan taraması kapsamında Çatalarmut Mahallesinde çalışmalarına devam eden Psikolojik Danışman Emre Güneş, Psikolog Zeynep Akgöz, Sosyolog Neslihan Beşir Şahinbaş, Pınar Pehlivan, Sosyal Çalışmacı Emrah Delen  mahallede bulunan Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi olan İlkadım Gençlik Merkezini ve Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Erdin ziyaret edilip çevrede olan sorunlar üzerinde fikir alışverişinde bulundular.

İlkadım Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Erdin “Gençlik Merkezimizde çocuklarımıza ve gençlerimize hizmet ediyoruz. Sizler çok güzel ve değerli hizmetler yapıyorsunuz. Sizler bu çalışma ile devletin hizmetlerini halkın ayağına götürüyorsunuz. İnşallah bu çalışmalarınız sürecinde her daim sizlerin yanındayım. Çalışmalarınızda Allah yardımcınız olsun. “ dedi.

​ASDEP Projesi İlkadım Gençlik Merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert