İlkadım'da Asım'ın Nesli ve 15 Temmuz Konferansı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İlkadım'da Asım'ın Nesli ve 15 Temmuz Konferansı
14.12.2016 12:48:52

 

İlkadım'da Asım'ın Nesli ve 15 Temmuz Konferansı

İlkadım Belediyesi tarafından organize edilen 'Yazarlar Okullarda' programının bu ayki konuğu tarihçi yazar Mustafa Armağan.

Samsun Haber - Her ay düzenli olarak İlkadım Belediyesi tarafından tertip edilen Yazarlar Okullarda programının Aralık ayı konuğu Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti Yakın Tarihi araştırmalarıyla bilinen  araştırmacı- tarihçi yazar Mustafa Armağan olacak.

Günde 2 ayrı Lise'de Söyleşi

İlkadım Kaymakamlığı, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün destekleriyle Yazarlar Okullarda programı ile yazarları Liseli Gençlerle buluşturan İlkadım Belediyesi, 15 Aralık Perşembe Günü(yarın) öğleden önce Samsun İlkadım Aziz Atik Fen Lisesi ve Samsun Namık Kemal Anadolu Lisesi öğrencileriyle tarihçi yazar Mustafa Armağan'ın vereceği "Asım'ın Nesli ve 15 Temmuz" konulu söyleşide buluşturacak.

Gençlerimizi değerlerimizle yetiştiriyoruz

Belediye olarak  gençlerimizin kişisel gelişimlerine katkı amacıyla ilçe sınırları içerisinde lise ve dengi okullarda yazarları okullarda öğrencilerle  buluşturmaya devam ettiklerini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Gençlerimizin yazarlarımızın düşüncesinden istifade ederek kültürel birikimlerini artırma, düşünce ufuklarını geliştirme açısından düzenli olarak konferans ve söyleşiler düzenliyoruz. Gayemiz, kültürel çalışmalarla sunduğumuz imkanlarla fikir ve gönül dünyamızın üstatlarını, yazarlarını  yarınlarımızı inşa edecek olan yeni nesillerle buluşturarak, milli ve manevi değerlerine bağlı, ülkesini ve milletini seven, köklerine bağlı, ufka kararlılıkla bakabilen gençlerin yetişmesine katkıda bulunmaktır." dedi.

Mustafa Armağan İlkadım Kaymakamlığı İlkadım Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert