İlkadım’da Basın Buluşması…
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İlkadım’da Basın Buluşması…
26.05.2018 11:17:43

 

İlkadım’da Basın Buluşması…

Basın mensuplarını iftar yemeğinde Ihlamur Cafe ve Restaurantta ağırlayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “İlkadım’ın 20 yıllık tarihinde yapılan hizmetlerden daha çoğunu bu 4 yıllık dönemde yapmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

İlkadım Belediyesi, geleneksel basın iftar programını Cafe ve Restaurantta düzenledi. İftar programına İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, DHA Bölge Müdürü Murat Sandıkçı, İHA Bölge Müdürü Ali Yılmaz Ergen, AA Bölge Müdürü İsa Sansar, Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Volkan Toptaş, Samsun Valiliği Basın halkla İlişkiler Müdürü Fatma Dursun Atalay, Gazete ve İnternet Siteleri Yöneticileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

-“RAMAZANI DOYA DOYA YAŞIYORUZ”

Her gün farklı bir mahallede iftar verdiklerini söyleyen Tok, “Halkımız bu iftarlara yoğun ilgi gösteriyor. İsmine de ‘Komşu İftarları’ dedik. Komşu İftarları’nda dedeyle torun, gelinle kaynana ile birlikte bütün aile fertleri bir arada iftarlarını açıyorlar. İftarı her zaman aynı mahallede yaptığınız zaman gelen katılımcılar yüzde 80 aynı oluyor. Biz de farklı insanlarla iftar yapmak için değişik mahallelerde iftar düzenliyoruz. Bu iftarlarımızdan birini de Ramazanın 11’inci gününde Yabancılar Pazarı önü Kurtuluş Yolu başlangıcında ilahi ve Kuran Tilavetleri ile yapacağız. Bu iftarımıza da tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. İftardan sonra teravih programında da Türkiye’nin sevilen ve tanınan hocalarını getiriyoruz. Her akşam farklı bir camide de Kur’an-ı Kerim tilaveti yapıyoruz” dedi.

“DEV PROJELERE İMZA ATTIK”

4 yıllık hizmet dönemlerinde çok büyük projelere imza attıklarının altını çizen Erdoğan Tok, “Belediye olarak çok önemli projelere imza atıyoruz. İlkadım Belediyesinde bugüne kadar yapılan hizmetleri 4 yıl gibi kısa bir süre içerisinde yaptık. İlkadım tarihinde yapılan hizmetlerden daha çoğunu bu 4 yılda yapmanın gururunu yaşıyoruz. Unkapanı Kültür Merkezi de bu hizmetlerden bir tanesi. Burada eski bir bina vardı. Orayı yıkarak zeminden 3 kat aşağıya indik. Dev fore kazıklarımız atıldı. Belediye olarak burada 250 araçlık otoparkın bulunduğu, kadınların kullanacağı yaşam merkezi, hamam, güzellik merkezi ve sauna olacak. En üst katı da düğün salonu olacak. Unkapanı Kültür Merkezinde bir bina içerisinde 6 projeyi birden hayata geçireceğiz. 2 Haziran Cumartesi günü saat 16:30’da temel atma merasimi yapacağız. Yılbaşına kadar da burayı yetiştireceğiz. Samsunumuza ve ülkemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Katılımcılarla tek tek selamlaşarak sohbet eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok İftar yemeği sonrasında mısır ikram ederken ortaya güzel kareler çıktı.

İlkadım Belediyesi Erdoğan Tok
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ziya KUL     2018-05-28 çok doğru, Necattin Bey 4 yılda bir ekmek FABRİKASI yaptı, sen adında fabrika olan, üreten tek bir şey yapamadın.Halkın parasıyla karanfil,kandil simidi,incik boncuk dolu asortik çantalar dağıtmaya devam et.2,5 binaya sığamadın yeni belediye sığarsın inşaallah.Gençlik merkezleri yapmaya devam et,çöp kutularına, merdiven alınlarına,bilbordlara birşeyler yapıştırıp yandaşlarını zenginleştirmeye, onlardan payını almaya devam et sen.Yerin altında verirsin artık bunların hesabını...
GALERİLER