İlkadım'da Hizmette Kararlı Adımlar
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İlkadım'da Hizmette Kararlı Adımlar
03.08.2017 08:53:38

 

İlkadım'da Hizmette Kararlı Adımlar

İlkadım Belediyesi ilçede bulunan cadde ve sokaklarda başlattığı asfalt çalışmalarına hız kesmeden sürdürüyor.

 

Yaz aylarının gelmesiyle yol yapım çalışmalarını hızlandıran İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Kışla Mahallesinde asfalt çalışması, Zeytinlik ve Cedit Mahallesi’nde sıcak asfalt ve fırçalı beton kaldırım çalışması gerçekleştiriliyor.

Bölgede gerçekleştirilen çalışmaları mahalle sakinleri ile birlikte yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, aynı zamanda vatandaşların istek ve önerilerini dinledi. Kışlam Mahallesi, Esenköy Sokakta 760 m2 asfalt kaplama çalışması ve Cedit Mahallesinde yaklaşık 500 m2 renkli kaldırım çalışması yapımına devam ediliyor.

Kışla Mahallesinde asfalt çalışması, Zeytinlik ve Cedit Mahallesi’nde sıcak asfalt ve fırçalı beton kaldırım çalışmasını yakından takip eden Vatandaşlar, işçilere ‘kolaylıklar’ dileyerek İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

KAPSAMLI ÇALIŞIYORUZ

"Geçen sene çok ciddi bir asfalt çalışması gerçekleştirdik" diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; "İlçemizde ana cadde ve sokaklarda yapımı devam eden alt yapı çalışmalarımız nedeniyle yollarımızdaki geçici sıkıntılara katlanan vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Kurmaylarımızla birlikte yeni asfalt sezonun hazırlıklarını başlattık. Planlarımızı yapıyoruz. İhtiyaçlarımızı belirliyor; ilçe muhtarlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Geçmişte olduğu gibi hem ilçelerimizde hem de merkezde kapsamlı çalışmalarımız sürecek. Mahallelerimiz yeni yüzlerine kavuşacak. İnşallah Belediyemizin güçlü hizmeti İlçemizin tamamında hissedilmeye devam edecek" diye konuştu.

İlkadım Belediyesi Erdoğan Tok
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert