İlkadım'da İkinci Dalga İşçi Krizi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İlkadım'da İkinci Dalga İşçi Krizi
25.06.2020 16:32:41

 

İlkadım'da İkinci Dalga İşçi Krizi

Yerel seçimlerde İYİ Partili Necattin Demirtaş tarafından belediye işe alınma sözü aldıklarını iddia eden bir başka bir gurup daha örgütlenerek iş istedi.

İYİ Partili İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş tarafından yerel seçimlerde iş vaadi sözü ile kandırıldıklarını iddia eden vatandaşlar belediyeye gelerek Başkan Demirtaş ile görüşme yapmak istedi.

 

Belediye’de özel kalem müdürlüğüne girerek Başkan Demirtaş ile görüşmek için toplanan guruptan birkaç kişi olumsuz yanıt alınca gerginlik çıktı.  Gurup Başkan Demirtaş ile görüştürülmeyince kriz büyüyerek kavgaya dönüştü.

 

Başkan Demirtaş ile görüşmesi engellenen guruba yetkililer tarafından ‘size  işe alınma sözü verilmedi’ denilmesi gerginliğin fitilini ateşledi. Özel kalem müdürlüğü önünde toplanan guruba başkanlık koruma ekibi tarafından önce sözlü, ardından ise filli müdahalede bulunulması gerginliğin büyümesine neden oldu. Pencere ve kapı camlarının kırılmasıyla büyüyen olay kavgaya dönüştü. Bağrışma ve tartışma sonrası öfkeli gurup araya güvenlik ekiplerinin girmesiyle olay sakinleştirildi.

İYİ Parti İlkadım Belediyesi Necattin Demirtaş İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş İkinci Dalga İlkadım İşçi Krizi İşçi Kriz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
VATANDAŞ SORUYOR     2020-06-26 BU GARİBAN SEÇİMDE ÇALIŞAN İNSANLARA SAHİP ÇIKMIYACAKTIN NİYE ADAY OLDU.. TUZUN KURU... ADAMLAR 15 AYDIR İŞE GİRECEĞİZ DİYE UMUTLANIYORLAR.. DEMİRTAŞIN VEFASIZ OLDUĞUNU BİR KERE DAHA KANITLANDI..... İŞE GELENİN İŞİ GÖRÜLÜYOR...
VATANDAŞ SORUYOR TERZİ     2020-06-25 SAYIN NECATTİN DEMİRTAŞ SEN O KOLTUĞUN HAKKINI VEREMİYORSU... İYİ PARTİDEN NEDEN ADAY OLDU... ERDOĞAN TOK U İŞTEN ATTIĞI İŞÇİLER İÇİN... ŞİMDİ KÖPLÜĞÜ GEÇTİN... AYNI 2009 2014 ARASI GİBİ BURNUNDA KIL ALDIRMIYORSUN.... NE DİYELİM.. BU BEŞ YIL GECER..
GALERİLER