İlkadım’da Sosyal Belediyecilikte Öncü Adımlar…
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İlkadım’da Sosyal Belediyecilikte Öncü Adımlar…
28.11.2017 09:08:36

 

İlkadım’da Sosyal Belediyecilikte Öncü Adımlar…

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Sosyal Belediyecilik anlayışı doğrultusunda belediye olarak vatandaşın her anında yanında oluyor.

Yaptığı hizmetlerle hem gönülleri, hem ilçesini mamur eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Halkın içinden gelen, gönül gözleri gören ve yüreklere dokunan belediyecilik anlayışıyla çalışıyor.

Kişinin her anı ile ilgilenen bir belediye…

Kişinin doğumundan ölümüne kadar her anıyla ilgilenen bir kurum olarak hizmet veren İlkadım Belediyesi, vatandaşların sadece iyi günlerinde değil acılı günlerinde yanında oluyor. Taziye çadırlarını Karadeniz’de ilk kez Samsun’da gündeme getiren İlkadım Belediyesi, cenaze sahibi sadece acısını yaşasın, ikramla, masayla, sandalyeyle uğraşmasın, diyerek vatandaşların acısını hafifleten hizmetler sunuyor.

Şefkatli hizmetler…

Sosyal belediyecilik anlayışıyla yardıma muhtaç insanları şefkatle kucaklayan belediye, ayda 5 bin 400 kişiye günlük sıcak yemek ve 130 bin 400 adet ekmek dağıtıyor. Bu yardımların dışında belediye, gıda, sağlık, eğitim ve giysi yardımlarında da bulunuyor.

“Halkımızın her anında yanındayız”

Sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda, vatandaşın iyi ve kötü gününde yanında oldukları söyleyen Başkan Tok, “ Halkımızın acılı, iyi ve mutlu gününde yanında olarak gönülleri dokunan her anı ile ilgilenen zor günlerinde yardımına koşan belediyecilik anlayışı ile hizmet ediyoruz. Bu kapsamda her fırsatta halkımızla bir araya geliyoruz. Acısını, hüznünü, mutluluğunu, sevincini paylaşıyoruz. Acılar paylaşıldıkça azalır, sevgiler paylaşıldıkça çoğalır. Biz halkımızı gönül gözleri ile gören yüreklerine dokunan şefkatle kucaklayan belediyecilik örneği sergiliyoruz. ” dedi.

Erdoğan Tok İlkadım Belediyesi Sosyal belediyecilik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert