İP'in sözlü tacizine uğrayan genç Diriliş Postasına konuştu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İP'in sözlü tacizine uğrayan genç Diriliş Postasına konuştu
30.03.2019 13:07:01

 

İP'in sözlü tacizine uğrayan genç Diriliş Postasına konuştu

​Pendik’te seçim çalışması yaptığı sırada İP Yönetim Kurulu Üyesi Mine Koraş’ın sözlü tacizine karşı sergilediği duruşuyla gündem olan Yusuf Özoğul, Diriliş Postası’na konuştu.

İstanbul Pendik’te AK Parti'nin seçim çalışmaları kapsamında gönüllü olarak broşür dağıtan Yusuf Özoğul, İP Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olduğu öğrenilen Mine Koraş’ın sözlü saldırısına maruz kaldı. Videoda İP'li Koraş, kendisine broşür veren Özoğul’u “Sen Andımız’ı biliyor musun? Oku bakayım Andımız’ı. Seni sorguya çekiyorum” sözleriyle taciz etti. İP'li Koraş'ın “Bitti mi çaylarınız, makarnalarınız” şeklindeki provokatörce  çıkışlarına rağmen genç Yusuf Özoğul’un vakur duruşu sosyal medyada büyük takdir topladı.

“EYVALLAH DEDİM GİTTİM”

Türkiye’nin gündemine oturan Yusuf Özoğul’a Diriliş Postası ulaştı. Uğruna çalıştığı davadan kimseye saygısızlık yapmamayı öğrendiğini dile getiren Özoğul, şunları söyledi: “O tepkiyle karşılaştığımda ‘Eyvallah’ dedim ve yanından ayrıldım. Neden ‘Eyvallah’ dedim? Çünkü karşımdaki bir bayandı. Gerçi fark etmez, erkek olsa da tepkim değişmezdi. Sonuçta benim bir büyüğüm. Ben oraya bir dava için gitmişim,  bugün olsa tavrım yine aynı olurdu, değişen bir şey olmazdı.”

Sabri İşbilen / Diriliş Postası

Yusuf Özoğul AK Parti Diriliş Postası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER