İsrail’de yaşanan Ergenekon sürecinde taraf tutacak mıyız?..
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İsrail’de yaşanan Ergenekon sürecinde taraf tutacak mıyız?..
29.11.2018 08:44:36

 

İsrail’de yaşanan Ergenekon sürecinde taraf tutacak mıyız?..

Bu İsrail’in Ergenekon süreci. Yeni nesil Siyonistler, eski nesil “Bilderberg, Dünya Ekonomik Forumu, Trilateral Komisyon, Apsen Enstitüsü, Malta Şövalyeleri, Opus Dei, Roma Kulübü, Dış İlişkiler Konseyi, Bohemian Grove, Dünya Federalleri” gibi yapılanmalara darbe hazırlıyorlar.

Fransa’da Macron’un başı sokaklarla belada. Ana akım medya üzerini örtmeye çalışsa da örtemiyor. Macron’un başından beri en büyük derdi; Fransa’ya gelmeyen yabancı sermaye ve Fransa’dan kaçan yerli sermayeyi Fransa’da tutmak. Çin’le rekabet isteyen her devlet adamı gibi o da gözünü üretim maliyetlerine dikti ve işçi haklarında gerileme yapmak istedi. AB içinde sosyal hakların maliyeti çok yüksek, işçilerin dolaylı maliyetleri çok yüksek ve ücretler çok yüksek. İşçi, çevre, karbon gibi maliyetlerin aşağıya çekilmesi lazım. Eğer aşağıya çekilmezse patronlar Çin’e giderler, Çin’de üretirler, Çin’den alırlar. Bundan sonra olaylar başladı ve artık kimse önünü alamıyor. İşçi hakları eylemleri, sosyal hak eylemleri, emekli maaşları eylemleri, istihbarat yasası eylemleri, benzin zammı eylemleri derken uzayıp giden bir bahane listesiyle millet habire sokağa dökülüyor... Şimdi Macron küreselci. Sokakları yakıp yıkan Fransızlar’ı da küreselciler destekliyor; hatta kışkırtıp finanse ediyor. Bu nasıl olabilir? Yılan kendi kendini mi yemeye başladı?..

Beyaz Saray’da Trump’ı tutanlar da Yahudiler. Yahudiler yoksa Trump yok. ABD’de medyanın neredeyse tamamı Trump’a karşı. ABD’de Hollywood, gazeteler, web siteleri, sosyal medya; yani Yahudiler’e ait olan bu küreselci tayfa Trump’a karşı. Bu nasıl olabilir? Yılan kendi kendini mi yemeye başladı?..

Bunun adı İsrail’in Ergenekon sürecidir aslında. Yahudiler kendi arasında derinden bir kavgaya tutuşmuşlar. Onların pazarlıkları bitene ya da bir taraf galip gelene kadar bu kavga büyüyerek devam edecek. Yeni nesil Siyonistler, eski nesil “Bilderberg, Dünya Ekonomik Forumu, Trilateral Komisyon, Apsen Enstitüsü, Malta Şövalyeleri, Opus Dei, Roma Kulübü, Dış İlişkiler Konseyi, Bohemian Grove, Dünya Federalleri” gibi yapılanmalara karşı darbe hazırlıyorlar. Soros, Rothschild ve Rockefeller gibi sembolik ekollerin tahtları tehdit ediliyor. Londra’nın Çin’le yürüttüğü pazarlıklara baktığımızda yeni nesil Siyonistler’in eskilerinden daha hızlı hareket edip daha kaba kuvvetle işgallere hazırlandıklarının farkında olmak lazım. Allah nasip ederse iki tarafı birden yıpratıp zayıflatmak için fırsatları kovalamak lazım. İkisinden birini tutmayan üçüncü bir yolu teklif eden Türkiye, hiç olmadığı kadar tehlike arz ediyor. Sıkı durmak lazım...

Erem Şentürk / Diriliş Postası

Fransa ABD Yahudiler İsrail Ergenekon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER