İsrail’in köstebeği Küçüldükçe küçüldü
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İsrail’in köstebeği Küçüldükçe küçüldü
20.04.2017 10:40:39

 

İsrail’in köstebeği Küçüldükçe küçüldü

Her devrin adamı Cem Küçük düne kadar FETÖ elebaşısına yaptığı övgülere paralel bir tavırla Mavi Marmara şehitlerine 'Manyak' dedi.

Küçük katıldığı bir televizyon programında ''Mavi Marmara'daki o manyak tipler. Yani, kafadan İsrail düşmanı, kafadan batı düşmanı kafadan her şeye düşman bir tip var. Garip, garip tipler var Bunlarla da bu yolların ayrılması lazım'' ifadelerini kullandı.

ONBİNLER CEM KÜÇÜK'E HADDİNİ BİLDİRDİ

Mavi Marmara şehitlerine hakaret eden Cem Küçük'ün sözlerinin sosyal medyaya yansıması üzerine bir anda Twitter'da Trend Topic olan Küçük'e onbinler haddini bildirdi.

Küçük hakkında 30 bine yakın tweet atıldı ve bunların tamamı da Küçük'ü yerden yere vuran sözlerdi.

Cem Küçük'e sosyal medya üzerinden onbinlerce tepki geldi.Başta gazeteciler Küçük'e geçmişini hatırlatarak sert tepki gösterdi.

BAŞBAKANLIK ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNDEN TEPKİ

Küçük'e bir tepki de Başbakanlık Özel Kalem Müdürü Abdulkerim Taş'tan geldi. Sosyal medya hesabından tepkisini dile getiren Taş, ''Mavi Marmara'daki manyaklar ifadesini kullanan hadsiz, amacın ne? Kime hizmet ediyorsun?'' ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada hakkında onbinlerce tepki tweeti atılan Küçük'e İHH Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Gülden Sönmez de tepki gösterdi.

"İHH: SENİ DAVA MANYAĞI YAPACAĞIZ"

Küçük için "İçimizdeki İsrailli" diyen Sönmez'in mesajı şu şekilde: "Seni dava manyağı yapacağız içimizdeki İsrailli Cem Küçük" ifadelerini kullandı.

MAHİR KAYNAK "İSRAİL KÖSTEBEĞİ" DEMİŞTİ

Eski MİT müsteşarı rahmetli Mahir Kaynak da Cem Küçük için 'İsrail köstebeği' sözünü kullandığını kızı Deniz Ülke Arıboğan açıklamıştı.

 

Mavi Marmara şehitleri Cem Küçük Mahir Kaynak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert