İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkan Kılıç’ı Ziyaret Etti
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkan Kılıç’ı Ziyaret Etti
22.04.2019 09:25:14

 

İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkan Kılıç’ı Ziyaret Etti

İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu’na (BADEF) bağlı İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen ve yönetimi, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirttikten sonra yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmede bulundu.

Başkan Kılıç ayrıca İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen ve yönetimine yaptıkları etkinliklerle Bafra’nın ve Samsun’un ismini güzelliklerle duyurdukları için teşekkür etti.

İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen ise yaptığı konuşmada, ’’İstanbul Esenlerde örnek bir dernek olmak, Bafra’mızın ve Samsun’umuzun ismini güzel çalışmalarla duyurmak için yönetimimizle beraber el ele vermiş bulunuyoruz. İstanbul Genç Bafralılar Derneği adı altında genç kardeşlerimiz için çok faydalı işler yapmaktayız.” Dedi.

Bizler İstanbul Bafra Dernekler Federasyonuna (BADEF’e) bağlı İstanbul Genç Bafralılar Derneği yönetimi olarak 31 Mart tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde Bafra Belediye Başkanı seçilen Hamit Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde de bulunmak istedik. Yaptıkları güzel ve örnek çalışmaları, projeleri sosyal medya ve basından takip etmekteyiz. Allah yar ve yardımcısı olsun, utandırmasın.’’ dedi.

Ziyarette ayrıca İstanbul Genç Bafralılar Derneği Almanya Temsilcisi İsmet Şen’de hazır bulundu.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç İstanbul Genç Bafralılar Samsun Bafra BADEF
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER