İstifa Eden İP Yöneticisinden Meral Akşener'e Fetö İsyanı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İstifa Eden İP Yöneticisinden Meral Akşener'e Fetö İsyanı
03.11.2018 08:45:19

 

İstifa Eden İP Yöneticisinden Meral Akşener'e Fetö İsyanı

İyi Parti Düzce kurucu İl Başkanı ve 24 Haziran seçimlerinde kentten milletvekili adayı olan Ercan Katırcıoğlu, partisinden istifa etti. Katırcıoğlu, istifa açıklamasında dikkat çeken ifadeler kullandı.

İyi Parti Düzce kurucu İl Başkanı olan ve 24 Haziran seçimlerinde İyi Parti Düzce Milletvekili Adayı gösterilen Ercan Katırcıoğlu, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Katırcıoğlu, açıklamasında İyi Parti'de söylemlerle yapılanların aynı olmadığını iddia ederek, şöyle dedi:

AKŞENER FETÖ'CÜLERİ PARTİ İL BAŞKANI YAPTI

"Türk siyasetine yeni bir soluk getirmek amacıyla merkez sağ parti olarak kurulmuş olan İYİ Parti'nin içerisinde kurucu il başkanı ve milletvekili adayı olarak yer aldım. Ancak zaman içerisinde söylenenlerle yapılanların, ağızdan çıkan cümlelerle beyinden geçen düşüncelerin aynı olmadığı bir siyasi oluşumla karşılaştım. Milliyetçi ve Ülkücü fikriyatın iktidara taşınacağı söylemiyle yola çıkılmış, ancak 'PKK'ya genel af çıkarılmalı', 'Abdullah Öcalan ev hapsine çıkarılmalı, ayda bir iki defa halkına seslenmelidir' diyen bir kişinin genel başkan yardımcısı yapıldığı bir ortamla karşılaştık. Yine Sayın Akşener'in 'Benim 7 sülalemde FETÖ'cü bulamazsınız' söyleminin ardından 7 sülalesi FETÖ'cü olanların il başkanlığı görevine getirildiğini acıyla görmüş bulunmaktayız. 25 Ekim 2017 tarihinde yola çıkan, ancak makas değiştiren bir siyasi partiyle karşılaştım. Yanlış trene bindiyseniz vagonda geri geri yürümenin bir anlamı olmayacağından yola çıkarak kurucu il başkanı ve milletvekili adayı, yüksek delege olduğum İYİ Parti'den istifa ediyorum."

​İyi Parti Düzce Ercan Katırcıoğlu FETÖ Akşener
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Emine Bulut     2018-11-03 Fetöcümi kaldı hepsi içeride sallama
GALERİLER