İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı’ndan Açıklama
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı’ndan Açıklama
04.06.2018 13:15:15

 

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı’ndan Açıklama

Geçen hafta Kırıkkale yakınlarında İyi Parti Samsun İl Başkanı ve beraberindekilerin geçirdikleri trafik kazıyla alakalı olarak sosyal medya üzerinden bir açıklama yapıldı.

30 mayıs 2018 günü sabah , Partimizin Ankara'da gerçekleştireceği milletvekili aday tanıtım toplantısına giden Samsun İl Başkanımız Ömer Süslü, Milletvekili 2. Sıra Adayımız İbrahim Özyer, Milletvekili 6. Sıra Adayımız Önder Fatih Şenol , Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Recep Güleroğlu’nun geçirdikleri kaza sonrası sürece ilişkin açıklama;.

İl başkanımız Ömer Süslü ‘nün tedavisi Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesinin yoğun bakım servisinde devam etmekte olup bilinci yerindedir. El ve kollarında hareket kabiliyeti gelişmeye başlamıştır. Yoğun bakım sürecinde ziyareti kesinlikle yasaktır. Bu konuda ısrarcı olunmaması Eşinin özel ricasıdır.

Yaralılarımızdan Sn. İbrahim Özyer, Kırıkkale Tıp Fakültesinde, kan değerleri normale dönmüş arada uyanmış , böbrek fonksiyonları normale dönmüş , kırıkları için önümüzdeki günlerde ameliyatı düşünülmektedir.

Milletvekili adayımız Önder Fatih Şenol’un tedavisi tamamlanmak üzere olup pazartesi için taburcu olması beklenmektedir.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Recep Güleroğlu ameliyat gereksinimi duyulmamış , normal tedavisi devam etmektedir.

YARALILARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ …

Not: Gelişmelerle ilgili sizlere bu sayfadan duyurular yapılacaktır. Bunun dışında yapılan spekülatif haberlere itibar edilmemesi , izinsiz resim haber ve benzeri paylaşımlarda bulunulmaması önemle rica olunur.

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı

İYİ Parti Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert