Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği KATİD Akademik Çalışmalara Başladı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği KATİD Akademik Çalışmalara Başladı
05.12.2017 11:10:23

 

Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği KATİD Akademik Çalışmalara Başladı

Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği KATİD Kış dönemini bölge illerinde otel çalışanlarının eğitim çalışmaları ile geçirecek.

Karadeniz Bölgesinde “Hotel Linkage Academy” işbirliği ile Samsun, Ordu, Trabzon şehirlerinde düzenlenen ve çevre illerden gelen otelcilerin katılımı ile gerçekleşen “Otellerde Dijital Pazarlama ve Karlılık Yönetimi” eğitim programı başarı ile tamamlandı.

Eğitim, konusunda Türkiye deki önemli isimlerden biri olan Erhan Kaya tarafından verildi. Konu hakkında konuşan Erhan Kaya “Bu tarz çalışmalar genellikle İstanbul, Antalya, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde yapılıyor. Bunu kırmamız lazım o yüzden Anadolu’da yapılan eğitimleri daha fazla önemsiyoruz ve desteklenmesi lazım. Bu eğitimlerde teknolojinin gitti yön ve bizlerin neler yapılması gerektiği, gelir nasıl optimize edilir, sitemizi nasıl daha aktif kullanarak satış yapabiliriz gibi konuları işlendi.

Bu konuda Karadeniz de önderlik eden KATİD e TUROYD BYK ya teşekkür ederim” dedi.

KATİD Başkanı ve TUROYD Bşk Yrd Murat Toktaş ise “Biz dernek olarak sektörümüz için bir katma değer kazandırma peşindeyiz. Bu kapsamda birçok çalışma yaptık. Bunlardan biride eğitim konusu. Özellikle donanımlı personel problemi yaşadığımız bu dönemlerde konusunda eğitimli personel yetiştirmek önemli ve ihtiyacımız olan bir şey. Daha iyi hizmet edebilmek ve tesis karlılığı için de çok önemli. Bu yüzden bizde ilk olarak dijitale pazarlama eğitimi ile başladık ve çok ciddi talep aldık. 3 ilde yaptığımız çalışmalara 105 meslektaşımız katıldı. Bu eğitimleri çeşitli başlıklar altında bölgemizdeki birçok şehrimizde sıklıkla yapacağız.” Dedi

​Karadeniz Bölgesi KATİD Murat Toktaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yatırımcı Bilgi Merkezi – YABİMER     2017-12-08 Yatırım demek istihdam demek. İstihdam ise ancak yeni yatırımlarla desteklenirse kalıcı olur. Türkiye gibi güzel bir memlekete yatırım yapmak istihdama katkı sağlamak istiyorsanız aşağıdaki linki inceleyin derim. Tüm kurumlardan sahibinden ayrıca hazineden uygun yatırım fırsatlarını göreceksiniz çok fazla ödemeden yatırımlarınıza başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca yabancı yatırımcılar içinde haritadan bulma özelliği çok etkin. https://kralilan.com/haritada-ara
GALERİLER
Advert