Karamollaoğlu Şimdi De Üniversitelere Karşı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Karamollaoğlu Şimdi De Üniversitelere Karşı!
25.04.2019 13:56:11

 

Karamollaoğlu Şimdi De Üniversitelere Karşı!

Hızlı trene, Çanakkale Köprüsü’ne, Kanal İstanbul’a ve son olarak büyük beğeni toplayan ve kısa sürede İstanbul’un sembollerinden biri haline gelen Çamlıca Camii’ne karşı çıkan Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu şaşırtmaya devam ediyor. Karamollaoğlu bu kez de yeni üniversiteleri hedef aldı. Saadet Lideri’nin bundan sonraki hedefi ise merakla bekleniyor!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, daha önce hızlı tren ve Çamlıca Camii'nin gereksiz olduğunu söylemişti. Çanakkale Köprüsü, Kanal İstanbul gibi projelere de karşı çıkan Karamollaoğlu, bu sözlerinden dolayı çok tepki aldı.

Karamollaoğlu, bu kez de Iğdır, Ardahan, Şırnak gibi yerlerde üniversite açılmasına karşı çıktı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, şimdi de üniversitelere karşı çıktı!

"DEVLET OKUL AÇAR GİBİ ÜNİVERSİTE AÇIYOR"

Karamollaoğlu, konuyla ilgili olarak, "Yüzün üzerinde üniversitemiz var. Yahu Allah rızası için gidip şimdi Ardahan'dakiler, Iğdır'dakiler gücenmesin ama, Ardahan'da bir üniversite kurmanın hangi mantığı var? Hocası var, talebesi yok. Hocası da yok çok yerde. Şırnak'a git, öğrenci yok. Muhterem arkadaşlarım; bunu dediğim koskoca bir devlet bu politikaları üretiyor. Hala okul açar gibi üniversite açıyor. Bu nasıl bir anlayış?" ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Çamlıca Camii Saadet Partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2019-04-26 Çarpıt akasyam çarpıt, dindarlar zenginleştikçe israfta dinsizleri nasıl geçtiğini anlatmaya çalışıyor Temel Karamollaoğlu, ama sende bunu anlayacak kafa ne arar?
Ferhan Yaygıcı     2019-04-26 Siz gerçekten ar etmiyorsunuz. Sadece hukuk fakültelerinde durum şudur: 100'ün üzerinde hukuk fakültesi var. İhtiyacın en aşağı 30-40 katı fazla mezun veriyor. Bazı üniversitelerin hukuk fakültelerinde profesör yok, dr sıfatı taşıyan ancak bir kişi var, avukatlar derse giriyor. Siz komedi misiniz? Yahut Kalyon'un ortağı mısınız? Telaşınız niye? Eğitimin, üniversite eğitiminin resmen ırzına geçtiler. Bunu tenkit etmeyecekler mi? Ancak tangır tungur tepki veriyorsunuz. Veri, done önemli değil.
GALERİLER
Advert