Kavak Artık Daha Güvenli
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kavak Artık Daha Güvenli
15.08.2017 15:21:59

 

Kavak Artık Daha Güvenli

Kavak’ta 43 farklı noktaya kurulacak olan MOBESE kamera çalışmaları başladı.

Emniyet ve Jandarma güçlerinin, suç ve suçluyla mücadele ederken, personel ve araç sayısı gibi konularda büyük önem arz eden MOBESE sistemi Kavak’ta 43 farklı noktaya kurulmaya başlandı. 10 adet 360 derece kamera ve 33 adet sabit kamera olmak üzere toplamda 43 adet kamera sistemi kurulacağını bildiren MOBESE sistemi kurulumu yapacak heyet, çalışmaların çok kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.

MOBESE sistemi kurulumunu yapacak Mimar İbrahim Cerrahoğlu; “Çalışmalarımıza başladık. Çok kısa sürede tüm ilçe genelindeki çalışmalarımızı bitirmeyi planlıyoruz. Kavak Belediye Başkanımız ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde kendisinin bizlere gerekli tüm desteği vereceğinin sözünü aldık. Kendisine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi

Sarıcaoğlu; “Kavak Artık Daha Güvenli”

İlçenin çok daha güvenli bir yer haline gelebilmesi için Belediye olarak tüm imkanları seferber ettiklerini vurgulayan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; “İlçemizde proje bazlı çalışmaların yanı sıra güvenliği de en üst seviyede tutabilmek ve emniyet güçlerimizin işlerini kolaylaştırabilecek kamera sistemlerinin kurulumu konusunda Belediye olarak gerekli tüm desteği vermeye hazırız. Amacımız daha güzel ve yaşanılabilir bir Kavak. İlçemize 10 adet 360 derece kamera ve 33 adet sabit kamera konulacak bu kameralar Kavak Emniyet Müdürlüğümüz tarafından 24 saat kontrol altına alınacak. Bu sayede ilçemizde yaşanabilinecek herhangi bir olumsuzluğu önceden tespit edebilme ve yaşanılan bir olumsuzluğunda suçlularını anında bulabilme adına büyük bir adım atılmış olacak” ifadelerinde bulundu.

mobese Kavak İbrahim Sarıcaoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert