Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu'na Büyük Destek
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu'na Büyük Destek
22.11.2018 13:24:07

 

Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu'na Büyük Destek

Kavak Belediye Başkanı halk gününde ilçe muhtarları ve STK’larla bir araya geldi.

Kavaklı muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu halk gününde ziyaret ederek tam destek sözü verdiler. Ziyarete Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Çelik, İlçe Ziraat Odası Başkanı Süleyman Aslankaya ve kalabalık bir muhtar heyeti katıldı.

Kavak Mahalle muhtarları ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu halk gününde ziyaret ederek yeni dönemde gerçekleşmesi planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulunarak 31 Martta yapılacak yerel seçimlerde kendisine tam destek olacakları sözünü verdiler.

Yapılan ziyaretin çok anlamlı olduğunu ve kendisini duygulandırdığını belirten Başkan İbrahim Sarıcaoğlu, görevde bulunduğu dört yılı aşkın zaman içinde tüm projelerde muhtarlar ile halkın görüş ve önerilerini aldıklarını söyledi. İlçenin ulaştığı gelişmişliğin kesinlikle bir tesadüf olmadığını dile getiren Sarıcaoğlu, “Biz burada halkımızla el ele, omuz omuza vererek birçok sorunun üstesinden birlikte geldik. Dört yılda ilçemizin kazandığı yaklaşık 600 milyon liralık devasa bir yatırım ile adeta yeni bir Kavak ortaya çıkardık.” dedi.

MUHTARLARIMIZLA HİZMETE DEVAM

Yeniden görev ve yetki verilmesi halinde yeni dönemde de aynı anlayış ve ilçe halkı ile bir bütün olarak yollarına devam edeceklerini vurgulayan Sarıcaoğlu, “ Hiç kimseyi ötekileştirmeden, herkesi kucaklayarak ilçemizde kısa sürede çok büyük bir mesafe aldık. İlçemiz Cumhuriyet tarihinde aldığı yatırımlardan çok daha fazlasını bizimle AK Belediyecilik anlayışı ile elde etti. Partimiz bize yeniden görev verdiğinde liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önümüze koyduğu hedefler doğrultusunda ilçemiz için hazırladığımız mega projelerimizle ve gönül belediyeciliği anlayışımızla Kavak’ı bir dünya kenti yapmaya hazırız” diye konuştu.

KAVAK’TA OYLAR PATLAYACAK

Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Çelik’te acısıyla tatlısıyla bir beş yılın geride bırakıldığını belirterek görev süreci içinde muhtarların hakları ve sorunlarının çözümü için çalıştığını söyledi. Başkan Sarıcaoğlu’nun Kavak’a yaptığı hizmetleri muhtarlar olarak takdir ettiklerini belirten Çelik,” Yakaladığımız birlik ve beraberlik Kavak’ın gelişimine bundan sonra da güç katacaktır” dedi.

SİZİ BAŞKAN GÖRMEK İSTİYORUZ

Daha sonra söz alan Saralan eski Muhtarı Murat Altunay ise Kavak’ta bugüne kadar görev yapan Başkanlar arasında merhum Şerifi Karagöz ve İbrahim Sarıcaoğlu’nun hizmet getiren başkanlar olarak ilçe tarihine geçtiklerini söyleyerek “Dileriz Cumhurbaşkanımız gönül belediyeciliği anlayışıyla hizmet eden size sahip çıkar. Çünkü biz sizi ilçemizde yine başkan olarak görmek istiyoruz” dedi.

Halk gününde söz alan diğer mahalle muhtarları ve Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da güç birliği içinde daha modern bir Kavak için çalışacaklarını dile getirdiler

İbrahim Sarıcaoğlu Kavak Belediye Başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
MUSTAFA     2018-11-22 ADAY HAMİT SEVEN YAZIN KENARA .
GALERİLER