Kavak'ta Halk Günü Buluşmaları Devam Ediyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kavak'ta Halk Günü Buluşmaları Devam Ediyor
29.12.2016 15:49:07

 

Kavak'ta Halk Günü Buluşmaları Devam Ediyor

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nun geleneksel hale getirdiği Halk Günü buluşmaları aralıksız devam ediyor.

Samsun Haber - Başkan Sarıcaoğlu, her hafta perşembe günü düzenlenen Halk Günü buluşmalarında bir kez daha hemşehrileriyle bir araya gelerek, sorunlarına çözüm aradı. Randevusuz bir şekilde vatandaşlar ile birebir ilgilenen Başkan Sarıcaoğlu halkın istek, sorun, görüş ve önerilerini dinledi.Halk Günü buluşmalarının her hafta aralıksız olarak düzenlediklerini belirten Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Halk günü buluşmalarımız sayesinde hemşehrilerimiz ile daha iç içe, gönül gönüleyiz. Vatandaşlarımızın derdine daha iyi nasıl çare olabiliriz. İlçemize hep bir fazlasını nasıl yapabiliriz bunun derdindeyiz. Bu başarılara ulaşmanın yöntemi de hemşehrilerimiz ile istişare halinde olmamız. Halk günlerimiz sayesinde vatandaşlarımız sorunlarını doğrudan bizlere iletme fırsatı buluyor. Halk günü programımız her hafta olduğu gibi aralıksız devam edecektir" dedi. 

Hemşehrilerimizle Her Zaman İç İçeyiz 

Sarıcaoğlu, "Bizler Anadolu insanıyız samimiyeti, sıcaklığı, misafirperverliği ve dürüstlüğü severiz. Vatandaşlarımız buraya geldiğinde o yüzlerindeki samimiyet ve içtenlik hiçbir şeyle değişilmez. Onlarla sohbet edip sorunlarına çare aramak, ilçemize hep en iyisini yapmak, o sıcaklığı hissetmek Belediye Başkanı olmanın en güzel yanlarından biri" diye konuştu.  

Öte yandan halk gününe katılan vatandaşlar ise Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nun bu uygulamasından dolayı oldukça memnun olduklarını ifade ederek hem çalışmalarından dolayı hem de halk günü düzenleyerek birebir görüşme fırsatı verdiği için teşekkür ettiler. 

İbrahim Sarıcaoğlu Kavak Halk günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert