Kayan Yazı Tabelaları – Led Kayan Yazı Fiyatları
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kayan Yazı Tabelaları – Led Kayan Yazı Fiyatları
22.01.2020 11:04:07

 

Kayan Yazı Tabelaları – Led Kayan Yazı Fiyatları

Kayan yazı tabelaları açık hava reklamcılığında gün geçtikçe kullanım alanı artan bir sistemdir. Akıllı tabela da denilebilen bu reklam sistemi sayesinde dilediğiniz zaman sloganınızı değiştirebilir, yeni bir duyuru ekleyebilirsiniz.

P10 Led Tabela modellerinden üretilen bu tabelalar daha çok karşımıza küçük ve orta ölçekli firmaların duvar veya kapılarında rastlamaktayız. Ayrıca camilerin girişlerinde veya tepesinde de bu sistemin örneklerini görmek mümkündür.

Kayan Yazı Tabelasının Avantajı Nedir?

Bu tabelaların sağladığı avantajların başında okunabilirlik özelliği gelmektedir. İşletmenizde bir kampanya başlattınız ve bunu duyurmak istiyorsunuz. Bir kağıt parçası aldınız ve duyuruyu kağıdın üzerine yazıp kapınıza astınız. Bu durumda iki durumla karşı karşıya kalacağınızı bilmelisiniz. İlki yazının açıkça okunamamasıdır. Kayan yazı tabelası herhangi bir doğa olayından etkilenmeyecek şekilde üretilmektedir. İkinci durum olan yağmur ve rüzgar gibi doğa olaylarından yazdığınız kağıdın etkilenebilmesidir. Bir rüzgar çıkması durumunda kampanya bilgilerinizin yazılı olduğu kağıt uçup kayıplara karışacaktır. Ancak bu yazı tabelalarında böyle bir durum söz konusu değildir. Yazılan yazılar elektronik olarak ekrana yazılacağı için okunamama durumu söz konusu değildir. Bununla birlikte bu tabelalar kolay kolay yerlerinden sökülemezler. Bu sayede doğal olaylar sonrası kaybolma gibi bir durum ile karşılaşmazsınız.

 

Diğer bir avantaj ışıklı ve renkli bir yapıya sahip olmasıdır. Diyelim ki işletmenizi bazı günler kapalı tutma kararı aldınız. Bu bilgiyi müşterilerinize ve müşteri adaylarınıza duyurmak için kayan yazı tabelası kullandınız. Akşam olup hava karardığında ve siz artık işletmenizde olmadığınızda bile işletmenizin önünden geçen herkes bu duyurunuzu okuyabilecektir. Renkli bir yapıya sahip olmasıyla dikkatler tabelanızda olacaktır. Işıklı yapısı sayesinde ise karanlık ortamlarda dahi duyurunuz aydınlık bir şekilde okunmaya hazır olur.

Birçok dosya formatını desteklemesi özelliğiyle firmanıza ait logoları tabelanıza tanıtarak yayımlayacağınız bilgilerin yanına ekleyebilirsiniz.

Kolay kurulum, kolay montaj ve kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Herhangi bir teknik bilgi gerektirmez. Bu yönüyle en yaşlı işletme sahiplerinin bile bu tabelaları rahatlıkla kullanabildiğini görebilirsiniz.

Kullandığı elektrik oranının çok düşük bir maliyetli faturalar ortaya çıkarması sayesinde ekonomik bir şekilde işletmenizin reklamını yapabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert