Kenan Sofuoğlu Kyk’lı Gençlerle Gönül Seferlerine Çıkıyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kenan Sofuoğlu Kyk’lı Gençlerle Gönül Seferlerine Çıkıyor
13.12.2016 10:40:43

 

Kenan Sofuoğlu Kyk’lı Gençlerle Gönül Seferlerine Çıkıyor

Dünya motosiklet şampiyonu milli sporcumuz Kenan Sofuoğlu, KYK’lı gençlerle birlikte “Yürek Seferi”ne başlıyor. Sofuoğlu ve gençler, huzurevi ve sevgi evleri ziyaretleri ile köy okullarının bakım ve tadilatı gibi etkinliklerin yanı sıra, emniyet müdürlükleri ve polisleri de ziyaret edecekler.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, yeni bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor. Dünya motosiklet şampiyonu milli sporcu Kenan Sofuoğlu KYK’lı gençlerle bir araya gelerek “Yürek Seferi”ne başlıyor.

Kredi ve Yurtlar Kurumu, gençlere sosyal sorumluluk bilinci kazandırmak, farkındalık oluşturmak ve çevresine duyarlı bireyler yetiştirmek amacıyla Kenan Sofuoğlu mihmandarlığında bir sosyal sorumluluk projesi daha düzenleyecek.

Hem mütevazı yaşantısı hem de başarılı spor hayatı dolayısıyla milyonların gönlünde taht kuran Kenan Sofuoğlu, KYK’lı gençlerle birlikte önemli faaliyetler gerçekleştirecek. Dünya Motosiklet şampiyonu olmasının yanı sıra yardım faaliyetleri ve gönüllü çalışmalarıyla da adını duyuran Sofuoğlu, KYK’lı gençlerle birlikte “Yürek Seferi”ne çıkacak. Sofuoğlu, proje kapsamında gençlerle birlikte huzurevi ve sevgi evleri ziyaretleri ile köy okullarının bakım ve tadilatı gibi pek çok alanda yapılacak etkinliklere katılacak.

“Kenan Sofuoğlu ile Yürek Seferi” projesinin ilki 4 Ocak’ta Konya’da, ikincisi 5 Ocak’ta Antalya’da gerçekleştirilecek. Proje kapsamında emniyet müdürlükleri ve polisler de ziyaret edilecek.

​Gençlik ve Spor Bakanlığı Kenan Sofuoğlu kyk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert