Kılıçdaroğlu'nun şehzadesi "Mason Oğuz" İzmir’de duvara tosladı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kılıçdaroğlu'nun şehzadesi
21.09.2018 09:19:16

 

Kılıçdaroğlu'nun şehzadesi "Mason Oğuz" İzmir’de duvara tosladı!

 CHP İzmir Bölge toplantısında Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'ya ağır eleştirilerde bulunuldu. Ancak Oğuz Kaan Salıcı sosyal medya hesabından yazılanları yalanladı.

Atatürk'ün arkasından sözde mevlit okutup bunu arkadaşlarıyla espri konusu yapan kişinin ileride genel başkanlığı gündeme gelirse Kılıçdaroğlu'nu aratmaz. CHP, kökü dışarıda bir merkezin şubesi olmaya devam eder diyen partililer, CHP örgütleri bu oyunu bozacaktır diyorlar. 

SEN NASIL İKİNCİ ADAM OLDUN?

CHP’nin kalesi olarak görülen İzmir’de önceki gün Kültürpark’ta bulunan İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya Salıcı’nın sözleri damga vurdu.

Salıcı’nın eleştirilerine karşılık veren bir partili, “Sen bu partide nasıl il başkanı oldun? Nasıl ikinci adam oldun? Sürpriz yumurtadan çıkmışsın, gelip bizi eleştiriyorsun. Daha düne kadar ‘CHP kapatılmalı, vakıf halini almalıdır. CHP, sosyal demokrat bir parti değildir. Sosyal demokrasinin önündeki en büyük engeldir ve bu yüzden kapatılmalıdır’ diyordun. Bunları söyleyen birisinin ‘Örgüt yaşlı, değişmeli’ sözleri doğru değildir” diyerek tepki gösterdi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan’ın yanı sıra bazı İzmir milletvekillerinin de katıldığı toplantıda Salıcı ile partililerin tartışması salonda gerilime neden oldu.

CHP İzmir Oğuz Kaan Salıcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bedirhan Turkcan     0000-00-00 Bu tur yalan haberleri yapanlar gercek masondur..
Celal     0000-00-00 Kılıçdaroğlu anlaşılan yerine kendisi gibi birini bulmuş.
Selcuk     0000-00-00 Kahbe agziyla yapilmis haber...
GALERİLER