Kırıcılar
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kırıcılar
21.01.2019 13:01:27

 

Kırıcılar

Bu tesislerde çeşitli kırıcı ekipmanlar kullanılır. Fabo firmasının ürünleri arasında, şantiye kurulumunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanlar bulunmaktadır

Çeşitli amaçlar için kurulan inşaat şantiyelerinde, büyük kayaların kırılması, elenmesi için konkasör tesisleri kurulmaktadır. Şantiyelerde, kırma, eleme ve yıkama işlemlerini yapan tesislere verilen genel bir isimdir. Bu tesislerde çeşitli kırıcı ekipmanlar kullanılır. Fabo firmasının ürünleri arasında, şantiye kurulumunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanlar bulunmaktadır. İzmir merkezli olarak kurulan bu firma tüm inşaat alanları için taş kırma, eleme tesisleri kurulumu yapmaktadır.

Kırıcı Modelleri

Sektörde kullanılan kırıcılar çeneli ve tersiyer olmak üzere iki modelde üretilmektedir. Çeneli kırıcı ekipmanları şantiyelerin en önemli aletleridir. Birincil kırma ve eleme işlemi yapmaktadır. Bu kırıcılar, her türlü sertlik derecesine sahip malzemeleri istenilen ölçülerde kırabilecek kapasitede üretilmişlerdir. Cihazlar sabit ve hareketli iki çeneden oluşmakta ve büyük parçaları iki çene arasına sıkıştırarak kırmaktadır. Kırılması zor olan taşların kırılması için çeneli kırıcılar tercih edilmektedir.

İnce Kırma İşlemleri

Şantiyelerde daha ince kırma işlemlerinin yapılabilmesi için tersiyer kırıcı ekipmanları kullanılmaktadır. Sektörün yeni teknolojik ürünü olarak tersiyer kırıcılar en çok tercih edilen kırıcı modelleri arasındadır. Fabo firması uzun ömürlü ve düşük maliyetli yeni ürünler üreterek, sektörün büyük bir ihtiyacını karşılamaktadır. Firmanın tüm ürünlerini ve çalışmaları görebilmek için www.fabo.com.tr adresini ziyaret etmelisiniz. Beton santrallerinin ya da asfalt tesislerinin aradığı ve ihtiyaç duydukları kum kalınlığında kırma işlemlerinin yapılması ve beton ürünlerinin ortaya çıkartılması bu kırıcılar sayesinde kolaylıkla sağlanabilmektedir.

konkasör Çeneli kırıcı tersiyer kırıcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER