Kızına Tecavüz Edeni öldüren Babaya Türkiye’den destek yağıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kızına Tecavüz Edeni öldüren Babaya Türkiye’den destek yağıyor!
17.08.2017 12:31:59

 

Kızına Tecavüz Edeni öldüren Babaya Türkiye’den destek yağıyor!

Adana'da 13 yaşındaki kızına tecavüz eden adamı kurşuna dizen babaya Türkiye’nin her yerinden destek yağıyor.

Sosyal medya tecavüzcüyü öldüren babaya af çıkartılması için destek mesajlarıyla dolup taşıyor.

Adana'da Emrah B. isimli baba, kızı F.N.B'ye tecavüz ettiği için 17 yaşındaki adamı kurşuna dizdi. 

Polis tarafından yakalanarak emniyete götürülen baba, “Namusum için yaptım. Namusumuzu yerde mi bulduk. Kızıma tecavüz etti. Ben bu cinayeti başka yavrular mağdur olmasın diye yaptım. Cumhurbaşkanı’na yalvarıyorum, tecavüzcülere ağır cezalar verilecek kanunlar çıkarılsın. Biricik kızımı benden aldılar. Herkesin başına gelebilir. Bunların fotoları asılsın, ifşa edilsin" diye konuştu.

Öte yandan kızına tecavüz eden adamı öldüren babaya sosyal medya üzerinden destek yapıyor.

İdamİstiyoruz Hashtagı ile yapılan yorumların bir kısmı;

Fatih Tezcan

Bir baba 13 yaşında kızına tecavüz eden şahsı öldürmek zorunda kalıyor, hapsediliyor, aile babasız kalıyor! Bu böyle gitmez! #idamistiyoruz

Adem Özköse

Bu fotoğraf adalet ve insanlık adına utanç verici bir fotoğraftır. Bir baba 13 yaşındaki kızına tecavüz eden kişiyi öldürmesin de ne yapsın?

Hacı Yakışıklı

Ya 13 yaşındaki kıza tecavüz eden şahsı öldüren babaya ceza vermeyeceksin yahut o tecavüzcüyü devlet olarak sen idam edeceksin!

Abdullah Naci

ben hakim olsam 13 yaşındaki kızına tecavüz eden adamı öldüren babaya beraat verip merdivenlerde el sallayarak uğurlardım. yemişim hukukunu!

Selâmi Haktan‏

Kızına tecavüz eden sapığı öldüren acılı baba: "Cumhurbaşkanım size yalvarıyorum kanun çıkarın" Vicdanlar rahatsız! Bu sese kulak verilmeli

ESRA AKTAŞ‏

Bir baba düşünün. 13 yaşındaki kızına tecavüz ediliyor.Babada tecavüz eden şerefsizi öldürüyor ve babayı hapse atıyorlar. Adalet nerde peki?

Anıl Çakıcı

 Adana'da 13 yaşındaki kızına tecavüz eden "ŞEREFSİZİ" öldüren Baba sen adamsın.. Bu itlerin yaşaması haram.. TECAVÜZ NORMALLEŞTİRİLEMEZ!

Adana tecavüz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gül aydemir     0000-00-00 Ya devlet asacak yada adam öldürecek. Din ile yürüttüğünüz ülkede dine dayalı birşeyler yapın bari. Helal olsun adama. TABİKİDE serbes kalmalı. Yuvanın güvenliği babadan sorulur.
Bahar     0000-00-00 Adam doğru olanı yapmış. Helal olsun adama
Gulsen     0000-00-00 Bence boyle pislikleri yuzunden elini kirletmeye deymez devletimiz idami getirir getirmesinede bazi asaglik din dusmanlari ulkeyi karistirir bu yuzden temkinli davraniyorlar
Sevgi     0000-00-00 Bu adamın yerinde kimse olmak istemezdi,herkes istisnasız herkes bir an kendi başına geldiğini düşünsün bir Allah muhafaza feci bir travma bence az bile yapmış adam .! Serbest kalıp psikolojik tedavi görmeli yaşadıkları fazlasıyla ağır ..
Gülsüm     0000-00-00 Adam kesinlikle haklı. Serbest bırakılması lazım. Ya biz nasıl bi ülke olduk. Nasıl bir adalet çerçevesindeyiz. 10 suçludan 8'i neredeyse dışarda. Ben bir kız olarak arkamdan bir bey yürüdüğünde bile korkar oldum. Artık devletimize idam getirilsin ki ibreti alem olsun diğerlerine. Ama yook biz bu gidişle idamı değil kelepçeyi bile zor getiririz. YAZIKLAR OLSUN!!!!!!!
Serçe     0000-00-00 Eline koluna sağlık böyle sapık adamları yaşatmamalı
İsimsiz     0000-00-00 Bu ülkede adalet sapıkları koruyor... Sizin adaletiniz batsın öldürmeyipte ödülmü verecekti...
GALERİLER
Advert
Advert