Köktaş'a Genel Merkezden Önemli Görev
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Köktaş'a Genel Merkezden Önemli Görev
03.08.2017 13:16:07

 

Köktaş'a Genel Merkezden Önemli Görev

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataç başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda il ve bölge koordinatörleri belli olurken, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Adana ve Antalya'nın il koordinatörü oldu.

TWİTTER HESABINDAN DUYURDU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataç, Genel Merkez Teşkilat Başkanı olarak ilk toplantısını gerçekleştirdi. Ataş, bölge ve il koordinatörleriyle ilk toplantısını, resmi twitter adresinden, "İl Koordinatörlerimiz ile kongre sürecinde yapacağımız çalışmalar hakkında istişare toplantımızı gerçekleştirdik" mesajıyla duyurdu.

CUMHUR ÖNAL, SAMSUN KOORDİNATÖRÜ

Yapılan toplantı sonrası, Karadeniz Bölgesi Koordinatörlüğü'ne AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve eski Kırşehir Milletvekili Hacı Turan getirilirken, Samsun İl Koordinatörü de eski Karabük Milletvekili Cumhur Önal oldu. 

ANTALYA VE ADANA BÜYÜKŞEHİR KOORDİNATÖRLÜĞÜ KÖKTAŞ’IN

Toplantıda 'İl Koordinatörlükleri' de belli oldu. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş da görev alarak Adana ve Antalya illeri koordinatörü oldu. Diğer bölge koordinatörleri ise şu isimlerden oluştu: İstanbul eski Milletvekili Harun Karaca İç Anadolu Bölgesi, Elazığ eski Milletvekili Metin Bulut Güneydoğu Bölgesi, Konya eski Milletvekili Ömer Ünal Eğe Bölgesi, Çorum eski Milletvekili Murat Yıldırım Marmara Bölgesi, Afyonkarahisar eski Milletvekili Ahmet Koca Akdeniz Bölgesi, Erzurum eski Milletvekili Mucahit Daloğlu ise Doğu Anadolu Bölgesi.

Fuat Köktaş Samsun il koordinatörleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert