Köktaş'tan Başkan Karaduman'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Köktaş'tan Başkan Karaduman'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
29.01.2018 14:07:53

 

Köktaş'tan Başkan Karaduman'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takdiri ile AK Parti Samsun İl Başkanı olan Av. Hakan Karaduman'a "Hayırlı Olsun" ziyaretinde bulundu.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takdiri ile AK Parti Samsun İl Başkanı olan Av. Hakan Karaduman'ı İl Başkanlığı Binası'nda ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. 

İl Başkan Yardımcıları'nında hazır bulunduğu ziyarette Başkan Karaduman'a görevinde başarılar dileyen Milletvekili Köktaş, "Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan beyin takdiri ile Samsun İl Başkanımız olan Av. Hakan Karaduman'ı tebrik eder, ilimiz, partimiz ve teşkilatımız için hayırlara vesile olmasını dilerim.

Teşkilatlar siyasi partilerin omurgasıdır. Teşkilatlar olmazsa bir siyasi partinin ayakta durması, uzun süre hizmet edebilmesi çok zordur. Her zaman büyük önem verdiğimiz teşkilatlarımıza yine önümüzdeki yapılacak olan seçimlerde büyük görevler düşüyor. Bu anlamda buralarda görev yapan arkadaşlarımız halkımızla, milletimizle olan diyaloğunu, iletişimini adaletli ve hakkaniyetli bir şekilde en üst seviyelerde tutmalıdır. 

Yine, varsa partimizin kuruluşundan bugüne kadarki geçmiş dönemde ihmal edilmiş, parti ile bağı kesilmiş arkadaşlarımız bunlarla da irtibata geçip sistemin içine dahil edilmeli, onların tecrübelerinden, enerjisinden istifade ederek çalışma programlarımızda yer vermeliyiz.

Mahalle teşkilatlarımızdan, il teşkilatlarımıza kadar, teşkilatlarımız arasındaki koordinasyonun sağlanması içerisinde bulunduğumuz, kongre sürecimiz ve 2019 seçimleri için önem arz etmektedir. 

Çünkü teşkilatlarımız partimizin kuruluşundan bugüne kadar her seçimden başarıyla çıkmasını sağlayan unsurlardan bir tanesidir. 

Buralar gönüllü görev yapılan yerlerdir. Gönüllü görev yapılan yerlerde görev yapmak zor ve meşakkatlidir. Fedakarlık, özveri ve çok çalışmak ister. Bu kongre süreciyle de varsa eksikliklerimiz değerlendirilip, istişare ederek  seçimlere ciddi anlamda hazırlanmalı ve milletimizin teveccühü artırılmalıdır. 

Milletimiz AK Parti'yi ve Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyor. Bizim davranışlarımız bu rüzgara engel olmamalı, rüzgarın önünü açmalıyız.

Samsunumuzun oy potansiyeli yüzde 70 ve üzeridir bu potansiyeli mutlaka değerlendirmemiz gerekir. Önümüzdeki seçimlerde de bu hedefe yani yüzde 70 ve üzerine çıkartmak adına teşkilat olarak çok çalışmamız gerekiyor. Baktığımız zaman ilimizde seçimlerde alınan en büyük başarılar birliğimizin en kuvvetli olduğu dönemlerde sağlanmıştır. İnşallah önümüzdeki seçimlerde de büyük başarılara teşkilatlarımız ile birlikte atacağımıza inancım tamdır." diyerek sözlerine son verdi. 

AK Parti Samsun İl Başkanı olan Av. Hakan Karaduman'da nazik ziyaretinden ötürü Milletvekili Köktaş'a teşekkür ederek, meclis ve teşkilat çalışmalarında başarılar diledi. 

 

AK Parti Samsun Fuat Köktaş Hakan Karaduman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-01-30 Sayın vekil sayın başkan lütfen ikiniz bir aradayken Atakum sahilininide bir gece ziyaret etseniz yaşadıklarımıza şahit olursunuz sahili esnaflar işgal edip işyeri yaptı kamu vede özel mülkleri hatta mahkeme kararı var işgalle bar olan bahçelerimizde 2011 yılından a ma hala açıkda içki içenler olsun canlı müzik olsun insanlık ayıbını bize yaşatıp duyarsız kalıyorlar ne adına ise bilmiyoruz lütfen sahili ziyaret ediniz Hatta denizevleri 214 sokak uykyua huzura hasret kaldık yıllarca dayanamıyoruz
GALERİLER