Advert
Köktaş’tan Halk Buluşması
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Köktaş’tan Halk Buluşması
20.04.2017 14:44:48

 

Köktaş’tan Halk Buluşması

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "16 Nisan'da değişim sürecini başarıyla tamamlayan Türkiye artık vesayet ve statüko sisteminden kurtulmuş, ayağındaki son prangayı da çözmüştür. " dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, gerçekleştirdiği "Halk Buluşması"nda vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek, iletilen konuların çözümü noktasında yardımcı olmaya gayret gösterdi.

16 Nisan'da yapılan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk oylamasının ardından Ankara'da Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde genel kurul çalışmalarına katılan, verilen aranın ardından tekrar Samsun'a gelerek zamanını hemşehrilerine ayıran Milletvekili Köktaş,  İl Başkanlığı binasında bulunan Milletvekili Odası'nda biraraya geldiği hemşehrilerinin talep ve sorunlarını dinledi. 

Kendisine iletilenlerin çözümü noktasında neler yapabilecekleri konusunda yardımcı olmaya gayret gösteren Milletvekili Köktaş, "Bugün halkımızla biraraya gelerek sorunlarını dinledik. Yarın sanayici, işadamı ve esnaflarımızla birarada olacağız, hasbihal ederek, 16 Nisan referandumunda verdikleri destekten ötürü teşekkür edeceğiz. Biz sadece seçimden seçime değil, her zaman sahada ve milletimizin arasındayız. " dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin hala sandıktan çıkan sonucu kabul etmediğini ifade eden Milletvekili Köktaş, "CHP milletimizin sandıkta verdiği karara hala itibar etmiyor, ne zaman milletin kararına güvenirlerse, saygı duyarlarsa o zaman onlara iktidar yolu gözükür. 

16 Nisan'da değişim sürecini başarıyla tamamlayan Türkiye artık vesayet ve statüko sisteminden kurtulmuş, ayağındaki son prangayı da çözmüştür. 

Bundan sonra koalisyonlar tarihe gömülecek, tek başına güçlü iktidarlar ülkenin başına yönetime gelerek daha hızlı karar alınacak ve ülkenin kalkınmasındaki engeller daha rahat aşılacaktır.

Yüksek Seçim Kurulu Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk oylamasını seçim sonuçlarını resmi olarak açıklamasından sonra muhtemelen liderimiz, parti kurucumuz, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'da parti ile bağını kuracak, parti üyeliğini gerçekleştirecektir. 

Seçim sonuçları teşkilatların her kademelerinde tekrar analiz ediliyor, değerlendiriliyor. Bu değerlendirmeler sonucunda da yol haritamızı tekrar belirleyerek 2019'a ciddi bir şekilde hazırlanacağız ve 2019'un daha güçlü ve daha başarılı geçmesi için her seçimde olduğu gibi seçim bittiğinin ertesi gün yine çalışmalarımıza başladık. Her zaman ifade ediyoruz, biz seçimden seçime değil, her zaman sahada ve milletimizin arasındayız. " diyerek sözlerine son verdi. 

 

AK Parti Samsun Fuat Köktaş Halk Buluşması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert