Advert
Koruma altındaki öğrencilerin Mezuniyet Sevinci
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Koruma altındaki öğrencilerin Mezuniyet Sevinci
02.06.2017 12:55:05

 

Koruma altındaki öğrencilerin Mezuniyet Sevinci

Samsun Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü'nün başarılı sporcuları Osman Ismak, Ercan Bayrak, Mehmet Can Kurtay, Murat Şahin ve Özgür General Demirtaş Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu.

Gençleri bu mutlu gününde Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Gürdal Gümüş, Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı yalnız bırakmadı. 

"En büyük hayalim ülkemin bayrağını birincilik kürsüsünde dalgalandırmak"

Samsun Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü'nün başarılı sporcusu Mehmet Can Kurtay, 4 yıl önce Judo dalında birincilikle kazandığı Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'nü bitirmenin gururunu yaşadı.

8 yaşındayken Samsun Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası'nda Judo sporuyla tanıştığını ve birçok Türkiye derecesine sahip olduğunu ifade eden Kurtay, en büyük hayalinin ise, gönül verdiği judo sporunda gelecekte başarılar elde etmek ve ülkesinin bayrağını birincilik kürsüsünde dalgalandırmak olduğunu söyledi.

Spor yaptırarak çocuklara hem beden terbiyesi verdiklerini hem de çocukların eğlenirken gelecek sahibi olmalarına katkı sağladıklarını ifade eden İl Müdürü Tekin Balcı, ilerleyen yıllarda üniversiteye daha fazla öğrenci göndermeyi ve daha fazla mezun görmeyi arzuladıklarını belirterek, “Bunun için bütün personelimizle birlikte tüm gayretimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Onların başarısı ve mutluluğu bizim için çok önemli” diye konuştu.

 

Samsun Aile ve Sosyal Politikalar Çocuk Yuvası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert