Suat ZOR Kaşıkçı, Global Bir Tuzak, CİA, MOSSAD, FETÖ, Kudüs Ve Ebu Dıs
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kaşıkçı, Global Bir Tuzak, CİA, MOSSAD, FETÖ, Kudüs Ve Ebu Dıs
Suat ZOR

Kaşıkçı, Global Bir Tuzak, CİA, MOSSAD, FETÖ, Kudüs Ve Ebu Dıs

Kaşıkçı’nın katledilmesi ve sırra kadem basması hâlâ gizemini koruyor. Ancak Suudi Arabistan’ın son açıklamaları durumu daha farklı bir noktaya taşımış oldu. Suudi Bakanlığı yerli işbirlikçi olarak, Türkiye'deki emniyet kaynaklarını işaret etti.

Bu meselede hemen aklımıza 15 Temmuz gelmektedir. Bu hareketinde arkasında yine ABD, İsrail ve FETÖ bulunmakta idi.

Suudi Arabistan kendisini kurtarmak için topu Türk emniyet kuvvetlerine atmak istiyor.

Şimdi kaseti geri sarıp bu seçenek üzerinden olayı değerlendirelim.

Eğer Kaşıkçı cinayetini Türk istihbaratı zamanında haber alıp incelemeseydi, muhtemelen Kaşıkçı'nın cesedi Belgrad ormanlarında bulunacaktı. Daha sonra bu işi yapmakla Türk Hükümeti suçlanacaktı. Bunun sonucunda Türkiye uluslararası arenada yalnızlaştırılıp baskı altında tutulacaktı.

Zaten cinayetten önce Belgrad Ormanlarında bulunan Arabistan Konsolosluğuna ait araç bunu doğruluyor.

Öyleyse Türk Emniyeti içerisinde gözden kaçan ciddî bir kripto FETÖ yapılanması hâlâ duruyor. Eğer böyle bir durum söz konusu ise bu durumun derhal iyice araştırılması gerekiyor.

Muhtemelen bu yerli işbirlikçi çoktan Türkiye’yi terk etmiştir. Ancak Suudi Arabistan bu şahısla ilgili bilgi verdiğinde Türkiye'nin canını sıkacaktır.

Bu yüzden bu yerli işbirlikçi eğer FETÖ'nün Emniyet yapılanması içerisinde yer almışsa bunu SUUDİ ARABİSTAN'dan önce Türk istihbaratı bulmak zorunda.

Ancak Türk istihbaratı çok iyi bir çalışma ile Kaşıkçı’nın konsolosluktan çıkmadığını isbat edince, bu sefer Konsoloslukta cinayet planı değiştirildi ve ceset tamamen yok edildi.

Şimdi Suudi Arabistan bu olaydan en az zararla kurtulmak istiyor.

Bütün bu olayların nedeni BÜYÜK İSRAİLİ KURMAKTIR.

Prens Selman, prens Zayed, İsrail ve ABD bir araya gelip anlaştılar. Filistin Devleti için Başkent EBU DIS kasabası üzerinde mutabık kaldılar. Bunun ardından, Kudüs ABD tarafından İsrail’in başkenti ilan edildi. Bu plana karşı çıkan Türkiye, İran ve Katar bir şekilde devre dışı bırakılmak istendi.

Türkiye, İran ve Katar'ın son dönemde geçirdiği olaylar bunu ispatlıyor.

TÜRKİYE NE YAPMALIDIR

1- Her ne olursa olsun Devlet kademelerinde gerçekten FETÖ bağlantılı insanlar üst düzey yöneticiler ayıklanmalı

2- Siyaset içeresinde bulunan üst düzey FETÖ bağlantılı herkes görevden alınmalı

3- ABD'nin planı olan ılımlı Müslümanlık kesinlikle reddedilmeli ve Dinler arası diyalog kesinlikle devre dışı bırakılmalıdır.

4- Filistin Devletinin Başkenti asla Ebu Dis olmamalıdır.

Suat Zor

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hacı ŞAKİR     2018-11-21 15 JULLY sonrası ASIL DARBE olan 130 Bin insanı hukuksuz şekilde derhal kamudan atmak, 60 bin insanı Cezaevlerine delilsiz sokmak ve 17 bin Başörtülü kadını 700 küsür bebeği ile içeri atmak yetmediği gibi daha zulüm yapın diyor Sayın YAZAR.! Halen varmış.daha çok oparesyon yapın demek,daha çok delilsiz insan atın.Yahu neler yazarım da, neyse..Amaç 15 Temmuzda gerçek darbeci ve kurşun sıkan %1 grubu bulmak mı yoksa bağcıyı da övmek alakası olmayanı da içeri tıkmak mı? Hiç alakası olmayan Öğretmeni, Tapu memurunu,Adliye katibini, Çemişgezek savcısını, Eskişehride ki Demiryolu işçisini, Çukurca Polisini de mi görevden atmak mı* Neymiş şimdi de KAŞIKÇI Cinayetinde hiç bulunamayan FETÖ (?) parmağı olabilir diye ‘’ben buldumm..’’ deyü dahice bir buluş sergilemek..vay anassını arkadaş, kimsenin aklına gelmeyen bir iş.TV’de ki iktidar borazancılarının bile uyduramadığı bağlantıyı şu senin şeytanlığın yüzünden ‘’hakket lan, nasıl düşünemedik, aha bunu bahane edelim de’’ bir 200 kişiyi daha atarız. Hiç böyle bir bağlantı yok, uydur. Eğer demokratsanız bu yorumu yayınlarsınız.
GALERİLER
Advert