Yaşar BAŞ Kumpas Planlarında Ne Varsa Aslında Bunlar Yapmış
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kumpas Planlarında Ne Varsa Aslında Bunlar Yapmış
Yaşar BAŞ

Kumpas Planlarında Ne Varsa Aslında Bunlar Yapmış

Şeytanın örgütü kime ne iftira atmışsa, aslında kendileri yapmış.

Balyoz, suga, oraj darbe planlarını hatırladınız değil mi?

Türk silahlı kuvvetleri içinde iktidar karşıtı subay ve generaller, F16’larla alçak uçuş yapacak, milletin kutsal saydığı yerler bombalanacak, ana komuta kademesi darbeye destek vermediği takdirde tutuklanacak, protestolar yükselince kalabalıklara ateş açılacak vesair daha birçok alçak iddia vardı planların içinde.

15 Temmuz gecesi yaşadıklarımız, bu kumpas planlarında söz edilenlerden farklı mıydı?

Bu satılmış alçakların, kumpas için ayrı bir plan hazırlama zahmetinde bile bulunmadıkları anlaşılıyor. Akıllarındaki hain planı, bir kumpas planı haline getirmişler.

Yapmayı planladıkları ne varsa, hedeflerindeki kimselere o kumpası kurmuşlar. Hem hedef kimselerin hayatını karartmışlar, hem de bunu vesile ederek planlarını test etmişler.

Sadece askerlere kurdukları kumpaslar değil. İşadamlarına kurdukları kumpaslardaki iftiralarda ne varsa, bu şeytanın örgütüne bağlı işadamları onu yapmış. 

Öğretim üyelerine kurulan hangi kumpas varsa, bu şeytani örgütün askerleri eksiksiz onu yapmış. 

Listeyi uzatın. Göreceksiniz ki, kime ne iftira atmışlarsa, aslında bunu kendileri yapmışlar.

Askeri okullarda ışık evlerine gitmeyen genç öğrencileri, eşcinsellik iddiaları ile yıldırarak okuldan ayrılmaya mecbur bıraktıkları ortaya çıkmaya başladı.

Bilin ki kendi kontrollerindeki öğrencilere bu alçaklığı da yapmışlardır.

Pennsylvania’daki şeytana, John Edgar Hoover’ın ilham kaynağı olduğu anlaşılıyor. 

Öldüğü 1972 yılına kadar 48 yıl boyunca Amerika’nın sırlarının patronu. Hoover zamanında, devletin iç istihbarat teşkilatı, tapınak şövalyeleri gibi çalıştı. Siyasetçiler ve iş dünyası üzerinde tam bir vesayet kurdu.

 Kişisel sırlarını hiç çekinmeden siyasetçilerin önüne koydu. Sekiz kez başkan değişti. Dünya savaşı yaşandı. Birleşmiş Milletler kuruldu. Soğuk savaş başladı. Dünyanın geriye kalan her şeyi değiştirildi. Bir o değiştirilemedi, yerinde kaldı. Bir eşcinsel.

İhanet örgütü aşağı yukarı, tapınak şövalyelerinin John Edgar Hoover yorumundan ibaret. Örgütün yapısı Tapınak Şövalyelerinden kopyalanmış. Yöntemleri John Edgar Hoover’den.

Tapınak Şövalyelerinin örgüt yapısı şöyle; Büyük üstat, ihtiyar heyeti, mareşal, bölgesel komutanlar, kumaşçı, evler komutanı, şövalyeler komutanı, turcopolier, ast mareşal, revir sorumlusu, beyaz cübbeli şövalyeler, acemiler, çavuşlar.

Ankara Cumhuriyet savcısı Serdar Coşkun tarafından hazırlanan iddianamede yer alan örgüt yapısı böyle; Kainat imamı, baş yüceler şurası, mollalar heyeti, özel hizmet birimi, bölge imamları, vesaire yedi katmandan, her bir katmanın kendi içindeki katmanlardan oluşan yapı.

Kopyalanmış değil mi?

Şantaj ve kumpaslarla, siyaset ve ekonomi alanında büyük bir hâkimiyet oluşturduklarını ve üyelerinin eşcinsel oldukları gerekçe gösterilerek yasaklandıklarını da unutmayın.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert