Kralcı Aymazlar
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kralcı Aymazlar
24.04.2018 13:00:00

 

Kralcı Aymazlar

Seçim kararı baskın bir şekilde alınınca kendince durumdan vazife çıkarıp fütursuzca söylemlerde bulunan “kraldan fazla kralcılar” türemişti.

Öyle ki; seçimin sonuncu ne olursa olsun seçimlere gölge düşürecek bir üslup ve söylemle “Harp hiledir” diyenler sosyal medyadan sağa sola saldırmaya başladı.

Utanmadan; “Gün itibariyle seçim sath-ı mailine girdik. Cumhurbaşkanı seçiminin öne çekilmesi isabetli oldu. Harp hiledir. Allah hayırlı etsin.” diyen zatı muhterem son gelişmeler karşısında aklına “Düşmanın silahıyla silahlanınız” hadisi gelmiş olacak karşı siyasi hamle ile ilgili “Hile/hülle ile grup kuranlar hazineden 25 milyon lira hibe alacakmış. O paranın içinde kör kuruşum varsa haram olsun!” demiş.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BOP OHAL Kaos
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-04-24 Vicdanlı,yüreğinde merhameti olan,zalimi kayırıp mazlumu ezdirmeyen, makam mevki kaygısı taşımayan,Kısacası ALLAH korkusu olan O parti bu parti farketmez,kim olursa olsun gelip oylarımıza talip olsun veririz analarının ak sütü gibi helal olsun Aksi taktir de seçilirken kendim için değil halk için varım deye oy isteyen,seçilince görevini yap mayanlara haklarımız haram olsun isterse babam olsun Biz kanun kazandık ana mız ağlatılıyor açıkda alkol alıp naralar atanlar çalgılr denizevler 214 sokakta
GALERİLER
Advert
Advert