Kuluçkası Dinler ve Siyaset, Civcivi ise Kertenkele Irkındandır FETÖ!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kuluçkası Dinler ve Siyaset, Civcivi ise Kertenkele Irkındandır FETÖ!
13.11.2017 11:03:22

 

Kuluçkası Dinler ve Siyaset, Civcivi ise Kertenkele Irkındandır FETÖ!

İlluminati’ye ve Kabala’ya kadar geçmişi olan sapkın Scientology akımı ve kertenkele ırkı kurucuları; Dini değerleri kuluçka olarak kullanarak siyaset ekseninde konuşlanan yeni toplum modeli ve Yeni bir dini! cemaat yaratmak istediler.10 milyon üyesi olan bu "Anonim şirket" daha sorasında kendi çakma dinini inşa etmeye kadar varacaktı.

Bu herifler bunu yaparken seçilmiş üyelerine parapsikolojik tekniklerden turunda psikolojik hipnoz ve terapi tekniklerini kullandılar.

Tom Curise'den tutunda Amerikan siyasetçilerine kadar çoğu kişi bu dergahtan geçti. Zihin kontrolü ve insanların zaaf noktalarına verdikleri formatlanmış uyarı ile kişiler belli amaçlara yöneltilebiliyor ve her biri sahasında ve mesleğinde birden yükselişe geçiyor ve narkozik mutluluk hali yaşıyorlardı. Kurucu olarak seçilen kişi ise, Amerika'nın Fetullah Gülen'i olarak bilinen Ron Hubbard adında soytarının biriydi. Bu kişilerden hiçbiri kendi olamadı kendini yaşayamadı robotlaştılar. En sonunda da Michael Jackson'un şüpheli ölümü...(hatırlarsınız) kefen ile gömülmeyi vasiyet etmişti.

Amerikan devleti ve Kilise bu örgütü kontrolü altında tuttu ve çok da fazla başına dert olmasın diye bazı ülkelere ihraç ederek bu akımın ve tekniğin üçüncü dünya ülkelerindeki "Ilımlı İslam’ın" altyapısını kurmak için görevlendirdi...

Masonlar ve dini cemaatler pilot proje olarak seçildi. Yeşil kuşak projesi ile Türkiye'de uygulamaya konuldu. Masonlar ile cemaat arasındaki yakınlaşma o dönemlerin ürünüdür.

Türkiye’de pek fazla kafası çalışmayan yönlendirmesi kolay bir kişinin seçilmesi gerekiyordu. O kişi Fetullah Gülen'dir. Sonradan elbirliği ile bu herifi parlattılar. Nur cemaatinden seçilmesi de bu kişinin bir tesadüf değildi. İlk başlarda rotary kulübü gibi işlev gören bu FETÖ daha sonra siyasi iktidarlara kafa tutarak adeta boynuz kulağı geçti mesajları veriyordu. Sonunda 15 Temmuz'da foyaları ortaya çıktı ve yumurtadan çıkan kertenkelelerin civciv olmadığı anlaşıldı. Yani herifler, doğadaki guguk kuşu misali; yumurtalarını başka kuşların yuvasına koymuş ve gerçek kuşun yumurtalarını dışarıya atmıştı.

Fethullah Gülen, doğuda bulunan İslam dışındaki mistik kültürlerden ve batıdaki parapsikoloji uygulamalarından bir harmanlama yapmış durumda. Eğitim metodu olarak İslam’dan hiçbir şey almış değil fakat İslami kaynakları ve metinleri kullandığı için İslami eğitim kanaati uyandırıyor. Anlaşılmayan nokta şurası; eğitim metodu ayrı bir konudur, eğitimin muhtevası ayrı bir konudur. Fethullah Gülen, metodik olarak İslam’dan hiçbir usulü almıyor buna mukabil eğitimde İslami muhtevayı kullanıyor. Din ise sadece bir araç.

Yalan ve İftirayı ise; olayların sıralamasını terse çevirerek mağdura yönelik olarak kullanma tekniği veriliyor. Böylelikle, kendilerine ait tüm pislikler karşı tarafa mal ediliyor. Bir diğer deyişle; kendilerini bir Ömercik konumuna sokmakta başarılılar. Algı yönetimi teknikleri ve tekrarlama metodu ile kişilik güçlendirme narkozu verilen kişilerin tamamı geçmişte itilmiş kakılmış kişilerden seçiliyor. Hipnotize edilen kişi; Dinin bir araç olarak takviyesi ile hedefine doğru yönleniyor. Bir mikroptan devşirilen aşı etkisiyle sitemi ele geçiriyor. Döğüş kulübü böylelikle oluşuyor.

Böylelikle Beyinleri yıkanan her birey birey robotlaşıyor. Bu tekniğin adı kabala kültüründe "İnisiyazyon"  ya da devşirme. Olarak geçiyor. Yani yalan söylerken bile beyin doğru söylediğine inanıyor ve rahatsızlık duymuyor. Alt bilinç teknikleri ile formatlanan beynin kışkırtılması ile aslında kendisinin bir hiç olduğu ve geçmişi hatırlatılırsa rahatsız oluyorlar. Travmatik ve cognitive psikoloji uzmanlarının suçlu terapisinde kullandıkları tedavi yöntemlerinin bu ruhsal ve inanç sistemi üzerindeki anomaliyi  önleme üzerinde etkili olabileceği  yolunda  yakın zamanda yapılan  "yüzleşme"  ve çocukluk dönemlerini hatırlatma tekniklerini içeren klinik  çalışmalar var.

Yazık olacak Anne ve baba eksikliği çeken Ömerciklere... Yusufcuklara!

Yahudi abilerinden tokatı yediklerinde.

 Bu hikâyemizden çıkan sonuç:

Millet olarak öz değerlerimize başta İslam’a sahip çıkarak, Demokrasimizi geliştirmek ve Millet bilinci içinde tek vücut içinde olmamız gerekir.

Bunun yolu ise ümmet-millet kardeşliğinden geçer Ümmet-cinin ve kokana milletci-sinin inadına. Başka bir dinimiz yok. Gidecek yerimizde yok. Bu devlete ve millete el birliği ile sahip çıkmak bu Emperyalist Kertenkele döllerine verilecek en güzel mesajdır bence. Yumurtalara sahip çıkalım, diğer yumurta çatlamadan ve bir kere daha kapıya gelmeden az biraz az önce.

Tahir ÇALGÜNER

İlluminati’ Kabala parapsikolojik Tom Curise FETÖ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Irfan     0000-00-00 Senin dinin sana benim dinim bana diyen bir toplumda ılımlı islam ve dinler arası diologun temsilcisidir alçak Fetö.Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz
GALERİLER
Advert