Kürt çocukları Kandil’de Buldanların çocukları tatilde!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kürt çocukları Kandil’de Buldanların çocukları tatilde!
09.09.2019 13:05:28

 

Kürt çocukları Kandil’de Buldanların çocukları tatilde!

Terör örgütü PKK’ya militan devşirmek için gariban Kürt çocuklarını zehirleyen HDP’li baronların çocuklarının lüks ve şatafat içinde yüzdüğü bir defa daha tescillendi.

Evlatları elinden çalınan Kürt anaların çığlıklarına karşı kepenk indirmek zorunda kalan HDP’li Pervin Buldan’ın kızı Zelan Buldan İngiltere’nin altını üstüne getirirken, oğlu Neçirvan Buldan’ın Maldivler’de rüya gibi hayat yaşayıp, egzotik adada milyarlarca lira harcadığı ortaya çıktı.

Cumhuriyet tarihinin en rahat, en huzurlu ve en özgür yıllarını AK Parti döneminde yaşayan Kürtlerden oy koparabilmek için her türlü ihanete başvuran HDP zihniyetinin gerçek yüzü bir kez daha gözler önüne serildi.

Kürt çocuklarını devrim saçmalığı adı altında dağa yollayan HDP’nin kaymak tabakasının kendi çocuklarını zevki sefa içinde yaşattığı belgelendi. Kürt anaların çığlıklarına karşı kepenk indirmek zorunda kalan HDP’nin kart siyasetçilerinden Pervin Buldan’ın çocuklarının dünyanın en lüks tatil adalarından biri olan Maldivler’de tatil yaptığı tespit edildi.

NEÇİRVAN BULDAN MALDİVLER’DE

Yılın her mevsimi sıcak geçen, tropik adada kendisini turkuaz rengi denizin serin sularına bırakan Neçirvan’ın gözü yaşlı Kürt analarına inat lüks tatilin tadını doya doya çıkardığı görülüyor.

ZELAL BULDAN İNGİLTERE’DE

Abisinin izinden giden Zelal ise İngiltere’nin altını üstüne getirdi. Avrupa’nın en pahalı üniversitelerinden birinde eğitim gören kızı Zelal İngiltere’yi karış karış gezdi, gitmediği mekan, girmediği sokak kalmadı. Hatta Zelal şaşalı hayata kendisini o kadar kaptırdı ki köpeğine özel Netflix hesabı bile açtırdı.  Daha önce de Pervin Buldan’ın oğlu Neçirvan’ın değeri 200 bin liradan fazla üstü açık BMW model lüks bir otomobile bindiği, boşta kalan zamanlarında ise havuzlu villasında keyif çattığını ortaya çıkarmıştık. Londra’da eğitim gören Zelal’in de Royal Holloway Üniversitesi’nde 150 bin lirayı aşkın ücret ödediğini haberleştirmiştik.

HDP’NİN KAYMAK TABAKASI

HDP’nin eski Urfa Milletvekili İbrahim Binici’nin oğlu Cihan Binici ABD’de Cuny Kingsborough Koleji’nde, HDP’li Hüsamettin Zenderlioğlu kızı Beyzar ÖzelKervan Akşam Lisesi’nde, HDP’li Demir Çelik’in oğlu Özgür ÇelikÖzel Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde, Hasip Kaplan’ın kızı Işıl Kaplanİstanbul Fatih Pertevniyal Anadolu Lisesi’sinden, diğer kızı Güneş Ruken Kaplan ise özel bir kolejden mezun oldu. HDP’li Murat Bozlak’ın oğlu Rukan Bozlak’ın yanı sıra Akın Birdal’ın kızı Evren de Sharma Ankara Özel Arı Lisesi’sinde eğitim gördü.

HDP’li Ahmet Türk’ün oğlu Umut Ejder Türk ise 1995-1999 yılları arasında Ankara’da Özel Yükseliş Lisesi’nde okudu.

HDP’lilerin çocukları görkemli hayatlarıyla keyif sürerken, terör örgütü PKK ise küçük yaştaki çocukları kandırarak veya tehdit yoluyla dağa kaçırıyor. Çocukluktan gençliğe geçiş yapan erkek ve kızları kirli emellerine alet eden PKK’nın ağında, ailelerinden koparıp zorla savaştırdığı 679 çocuk bulunuyor. Terör örgütü son 9 ayda 15 yaş altı 47 çocuğu iyi bir yaşam vaadiyle kandırarak, tehdit ederek veya kaçırarak zorla terörist yaptı.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAPIYOR

Zelal Buldan ve Neçirvan Buldan’ın resimlerini paylaşan sosyal medya kullanıcıları tepkilerini dile getiriyor.

Tepkilerden bazıları;

Bu fotoğrafa çok iyi bakın.. Dostlaaar;

Soldaki fotoğraf Hdp lideri Pervin Buldan'ın kızı Zelal Buldan. Ingiltere'de bir üniversitede okuyor. Üniversite harcı yıllık 150 bin dolar.

Sağdaki fotoğraf gariban Kürt çocukları;

12-13yaşlarına gelince Hdp tarafından dağa kaldırılmayı bekliyorlar.

Bunlar İsrailoğulları’na hizmet ediyor unutmayın.

Pervin Buldan'ın kızı Zelal Buldan Fenerbahçe maçına hazırlanırken annesi gariban Zelalleri kandırıp ölüme hazırladı.

Aynı şekilde Selahattin Demirtaş cahil çocukları sokağa dökerken kendi kızlarını piyano kursuna yolladı. Günümüzde sadece yöneten ve yönetilenler yok, artık alet oldukları oyunun sonunda ölenler var!..

Pervin Buldan'ın kızı Zelal Buldan İngiltere'de yaşıyor ve EXTREM sporlar hobisi.

Oğlu Neçirvan Buldan Fransa'da havuzlu bir evde yaşıyor.

KABRİO arabalar hobisi.

Benim saf Anadolu insanımın çocukları bunlar için ya Cudi ya Kandil'de ölüyor.

 

Pervin Buldan HDP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER