Mahir Ünal: Kamuoyunda zikredilen listelere itibar edilmemelidir!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Mahir Ünal: Kamuoyunda zikredilen listelere itibar edilmemelidir!
24.11.2018 10:11:58

 

Mahir Ünal: Kamuoyunda zikredilen listelere itibar edilmemelidir!

​AK Parti Genel Merkezi’nden yapılan açıklamada ‘sosyal medyada yayılan belediye başkanları adayları listesini dikkate alınmayın’ denildi.

AK Parti Genel Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre sosyal medyadan açıklanan belediye başkanları adayları listesine inanılmaması, gerektiği bildirildi.

AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal tarafından yapılan açıklamada; Medyada ve sosyal medyada partimizin aday listesi olduğu iddia edilen bazı listeler dolaşmaktadır. Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın açıklamaları olmadığı sürece bu listelerin dikkate alınmaması gerekmektedir’ denildi.

Açıklamanın devamında; ‘Sayın Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda, Parti Sözcümüz Sayın Ömer Çelik’in de açıkladığı gibi, 24 Kasım Cumartesi günü, saat 14.00’te İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde 40 ilin belediye başkan adayları açıklanacaktır. Kalan illerin belediye başkan adayları ise önümüzdeki hafta içinde açıklanacaktır.

Bulunduğunuz illerde açıklanan ya da açıklanmayan isimler üzerinden AK Parti siyasetinin yetiştirdiği önemli aktörlerin yıpratılmasına, onlar ile ilgili tezviratlara asla müsaade edilmemelidir. AK Parti ailesinin her bir ferdi son derece kıymetlidir. Açıklamalarımızda ve konuşmalarımızda bu hususta yüksek hassasiyet gösterilmesini istirham ederiz.

Yarın yapılacak toplantıda açıklanacak belediye başkan adaylarına gerekli tebliğ yapılmıştır. Genel Başkanımız veya sözcümüz tarafından açıklanmadığı sürece kamuoyunda zikredilen listelere itibar edilmemelidir’ İfadelerine yer verildi.

AK Parti Mahir Ünal aday listesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert