Mehmetçiğe Rakı Servisi Yaptırmayı Durduramadık
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Mehmetçiğe Rakı Servisi Yaptırmayı Durduramadık
19.04.2018 09:02:14

 

Mehmetçiğe Rakı Servisi Yaptırmayı Durduramadık

At sahibine göre kişner demiş atalarımız. Maalesef yöneticilerimiz meydanlarda mangalda kül bırakmaz lakin icraata gelince hiç de öyle konuştukları gibi davranmazlar. Korkak ve pısırık yöneticileri gören başta askerler de, bu durumu fırsata çevirip her türlü fenalığı yaparlar. Şimdi yargı mensupları da aynı koroya katıldı. Müebbet hapis cezası verdikleri darbeci generalleri tutuklamaktan aciz kalıyorlar.

Darbeciler sadece darbe yapmakla kalmazlar bir de dinimizde yeri olmayan türlü türlü günahları işler hem de hiç korkmadan çekinmeden devam ederler. İşte askeri garnizonlarda yapılan içki satışı da böylesine acı olaylardan bir tanesidir. Kim ne içiyor ise içsin bunu devletin kurumlarında ve binalarında yapmanın âlemi var mıdır? İlmi siyasette dahi, Mehmetçiğe içki sevisi yaptırmak ayıp değil midir?

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FETÖ Cumhurbaşkanı Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kılıç     2018-04-20 Bizde bahçelerimizde açıkda içki içilip naralar atılmasını durduramadık üstelik mahke me 2011 de karar verdiği halde Camdan, balkondan bak elinde kadeh insanlar mi de bulandırıcı Allah şahidim mubarek cuma saat 24 ü geçe bitti mubarek gecede edilen dualarda ahlarda kabul olurmuş vergilerimizle maaş alıpda görevini yapmayan lara haklarımız haram olsun Kanunlar güçlüler için değilmi Rabbin kanunu herkese e şit ayrım yapmazzz asla atakum denizevler 214 sok
GALERİLER
Advert
Advert