Meral Akşener kendisine hakaret eden Teoman Ünüsan’dan şikayetçi olmadı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Meral Akşener kendisine hakaret eden Teoman Ünüsan’dan şikayetçi olmadı!
04.10.2017 10:35:48

 

Meral Akşener kendisine hakaret eden Teoman Ünüsan’dan şikayetçi olmadı!

MHP’li Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, önümüzdeki günlerde parti kuracağını duyuran ve teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren eski TBMM Başkan Vekilli ve eski İçişleri Bakanı Meral Akşener’in 28 Şubat sürecinde tehditlere boyun eğdiğini ve postmodern darbecilerden şikayetçi olmadığını belirterek, ifade tutanaklarıyla birlikte paylaşımda bulunduğu sosyal medya hesabından, “Millet iradesi dışındaki güçlere boyun eğenler bu milleti temsil edemez” dedi.

Rafet Vergili, sosyal medya hesabından, Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen 28 Şubat davasının 73. duruşmasına ait, dönemin İçişleri Bakanı Meral Akşener’in ifade tutanaklarını yayınladı ve “şikayetçi değilim” sözüne dikkat çekti.

Sosyal medya hesabından dava arkadaşları ve millete seslenen Vergili, “Son dönemde camiamızda ve ülkemizde bir oyun oynanıyor. Birileri, ‘ülkücü hareketin liderliğine, ülkenin yönetimine’ talip olduğunu söylüyor. Herkes şunu bilmelidir ki millet iradesi dışındaki güçlere boyun eğenler bu milleti temsil edemezler. Milletin verdiği yetki ile devletimizin koltuklarında otururken, bir takım güçlerin tehdit ve hakaretine maruz kalırken sessiz kalanlar, milletin bakanına hakaret edenlerden bağımsız yargı huzurunda şikayetçi olamayanlar, kısacası kendi haklarını bile savunamayanlar, bu milletin haklarını savunamazlar. Soruyorum sizlere, tehditlere boyun eğenler, postmodern darbecilerden şikayetçi olamayanlar mı bu davanın ve milletin haklarını savunacaklar?” dedi.

Kaynak; karabuknethaber

Meral Akşener Teoman Ünüsan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert