Meral Akşener'den İl Başkanlarına Kadın Genelgesi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Meral Akşener'den İl Başkanlarına Kadın Genelgesi!
02.10.2018 09:43:36

 

Meral Akşener'den İl Başkanlarına Kadın Genelgesi!

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener il başkanlarına gönderdiği genelgeyle il başkan yardımcılarından birinin 'Kadından Sorumlu İl başkan Yardımcılığı' olacağı belirtildi.

Akşener tarafından il başkanlıklarına gönderilen genelgede ; "Partimiz teşkilatlarının yeniden oluşturulması sürecinde; İl divan kurulu başkan yardımcılıkları görev tanımlarından bir tanesi; Kadından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak ihdas edilmesi ve bu göreve kadın bir başkan yardımcısının atanmasını rica eder çalışmalarınızda başarılar dilerim." Denildi.

​GENEL SEÇİMLERDE KADINLARI KÜSTÜRMÜŞTÜ

Genel seçimlerde İYİ Parti Samsun milletvekili listesine giremeyen Dilek Kiraz Beniz, “İnancım kalmadı” diyerek, Akın Üner’in, bugün facebook’ta yaptığı “Yaş ortalaması en yüksek ve kadın milletvekili oranı en düşük meclis gurubu İYİ partide imiş.” paylaşımının altına şöyle bir yorum yapmıştı;

“En çok kadınlar çalıştı, kadın hareketi dendi, kadın kotası dendi, eşitiz bizim partimizde kadın kolu olmayacak dendi sonra da kadın genel başkanın olduğu bir partide bütün bu denilenlere rağmen kadın yine dolgu malzemesi yapıldı. Benim artık kadının siyasette var olmasına dair inancım kalmadı”

İYİ Parti Dilek Kiraz Beniz Akşener
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER