MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli FETÖ Darbe tehdidine sert çıktı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli FETÖ Darbe tehdidine sert çıktı
11.06.2018 10:31:31

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli FETÖ Darbe tehdidine sert çıktı

​MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Son günlerde FETÖ’nün bir kez daha darbeye teşebbüs edeceği konuşulmaktadır. İğrenç niyet sahiplerini uyarıyorum. Eğer Türkiye yeni bir işgal girişimine maruz kalırsa bu defa hiçbir suçlu ve hain sağ kalmayacaktır. Vatanımıza göz koyanların gözünü oyarız" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İzmir’de konuştu.

Bahçeli’nin konuşmasında

“İttifak iradenin mahsulüdür. İrade ise Türk Milleti'nin tarihi haklarıdır. Haklarımızı yedirmeyeceğiz, milli hatıralarımızı hiç kimseye çiğnetmeyeceğiz.

Türkiye kuşatma altındadır. Terör örgütleri kışkırtılmaktadır. Güney sınırımız boyunca karanlık hesaplar yapılmaktadır. Son günlerde FETÖ’nün bir kez daha darbeye teşebbüs edeceği konuşulmaktadır. İğrenç niyet sahiplerini uyarıyorum. Eğer Türkiye yeni bir işgal girişimine maruz kalırsa bu defa hiçbir suçlu ve hain sağ kalmayacaktır. Vatanımıza göz koyanların gözünü oyarız.

Yeri geldiğinde hepimiz Mustafa Kemal olur, 'ya istiklal ya ölüm' seslenişiyle çevresinde halka halka dizilerek yurdumuzu son kana kadar savunuruz.

Cumhurbaşkanı adayımız bellidir Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. TBMM’de çok güçlü bir MHP grubu yürütmenin denge ve denetimi için hayati öneme sahiptir. Meclis'in güçlü olması için MHP’yi yükselteceğiz” dedi.

Devlet Bahçeli MHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ADB     2018-06-13 Ah koltuk sevdası ah. Anketlerdeki çakılışı gördükçe kitleyi nasıl gaza getiririm diye ne diyeceğini şaşıyor yeteneği yetersiz,şaşı Bahçeli. Safi gaz. Memleket bi bunların anasını satiim. Gavura satılan fabrikalar mevzuunda da erkekliğini bekliyoruz sayın Bahçeli.
GALERİLER
Advert