MHP Genel Sekreteri Büyükataman; Açılıma saçılıma geçit vermeyiz!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
MHP Genel Sekreteri Büyükataman; Açılıma saçılıma geçit vermeyiz!
15.05.2019 09:04:26

 

MHP Genel Sekreteri Büyükataman; Açılıma saçılıma geçit vermeyiz!

MHP Genel Sekreteri Büyükataman, Akşener'in Bahçeli'ye yönelik sözlerine yanıt verdi. Büyükataman ayrıca, "Açılıma saçılıma geçit yok" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet BüyükatamanMHP var olduğu müddetçe açılımlara, saçılımlara geçit verilmeyecektir” dedi. Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik Abdullah Öcalan ile ilgili eleştirisine yanıt verdi.

Büyükataman, Akşener’in, Bahçeli’ye yönelik “Sanırım yakında ‘Sayın Öcalan’ diyecekler. Bu savrulmanın MHP’ye oy veren her seçmen açısından değerlendirileceğine inanıyorum” sözlerini hatırlattı ve şöyle devam etti:

“Uzaktan kumanda ile yönlendirilen bu hanımefendiyi, ‘MHP’ye oy veren her seçmen’ sözleri dolayısıyla tebrik ediyorum. Siyasetinin riya kokan ‘kardeşim’ kelimesini camiamız için kullanmamış olması bu şahsın açıklamalarındaki elle tutulur, takdir edilir tek kısımdır. Milliyetçi Hareket Partisine gönül verenler yaşanan süreçleri, gelinen noktaları oldukça iyi değerlendirmekte ve her seçimde gereğini yapmaktadır. Hanımefendi merak buyurmasın. Bizim milletimize sevdamız sandıkta onu seçmen olarak görmek değildir. Bizim milletimize sevdamız gönül bağı, kan bağı ve can bağıyladır. Bir, iki belediye daha almak adına ki zaten ancak o kadar alabilmiştir, PKK ile aynı ittifakta yer alanların bunu anlamasını beklememekteyiz."

İlerihaber.org

İsmet Büyükataman MHP Abdullah Öcalan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER