MHP İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Necattin Demirtaş Sahaya İndi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
MHP İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Necattin Demirtaş Sahaya İndi!
16.11.2018 14:44:39

 

MHP İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Necattin Demirtaş Sahaya İndi!

​MHP İlkadım eski Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Samsun’un büyüyen spor markası METS Spor’u ziyaret ederek, METS Spor sahibi Fazlıhan Carus ile bir süre sohbet eden Demirtaş, METS Spor’un Denizli’de ve Ankara’da birer fabrikasının olmasını takdir ederek Samsunlu girişimcileri her zaman destekledim, yeniden belediye başkanı seçilirsem desteklemeye devam edeceğim” diye konuştu.

HALKA İNEN BELEDİYECİLİK; MUTLU AİLE SICAK YUVA

“Yerel yönetimlerin etkin gücünü en üretken biçimde kullanarak İlkadım’ı çağdaş, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir kent vizyonuna ulaştıracağız” diyen MHP İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Necattin Demirtaş, MHP Belediyeciliğinin 9 ilkesi olan Milliyetçilik, Çalışkanlık, Adalet, Dürüstlük, Çağdaşlık, Kalkınmacılık, Katılımcılık, Rekabetçilik ve Şeffaflık’ı teker teker hayata geçireceklerini sözlerine ekledi.

İlkadım’da iş sahibi olamayan muhtaç durumdaki insanların hayatlarını kolaylaştırmak için önceki dönem olduğu gibi ücretsiz gıda, yiyecek, eğitim ve gerekirse konaklama gibi ihtiyaçların karşılanarak, hem ihtiyaç sahiplerinin mağduriyetlerinin gidereceklerini hem de sosyal barışa katkı yapacaklarını da sözlerine ekleyen Demirtaş, “Bu çerçevede dul, yetim, hasta engelli, kısaca bakıma muhtaçlara yönelik “Mutlu Aile, Sıcak Yuva” projesini hayata geçireceklerini belirten Demirtaş sözlerini şöyle tamamladı;

“İlkadım, küçük akıllı dokunuşlarla büyük işler başaran belediyecilik anlayışıyla yeniden tanışacak, Üretken Belediyeciliğin temel özellikler olan, Ayrıştıran değil, birleştiren; Devletle vatandaşı buluşturan; Kentle kentliyi buluşturan; Planlama ile uygulamayı birleştiren; İşle aşı birleştiren; Hizmet ile toplumsal faydayı birleştiren; Geçmiş ile geleceği buluşturan; Estetikle doğallığı birleştiren, Dürüstlükle çalışkanlığı birleştiren ; Aile ile konutu birleştiren; Afete karşı tedbir üreten; Kenti sağlıklı çevre ile buluşturan; Üretici ile pazarı bir araya getiren; Teknoloji ve yenilikçiliği getiren; Hayatla eğitimi birleştiren; Kenti ile bilim ve sanatı buluşturan; Kentleri engelsizleştiren; Dayanışma ve huzuru sağlayan belediyecilik için yeniden sahalardayız”

MHP Necattin Demirtaş Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
cemo     2019-01-14 sn necattin demirtaş belediyenin ve insanların gönlünde tah kurmuş sevilen bir başkandır onun olması nı halk çok istiyor. kendisine başarılar dilerim
Serkan     0000-00-00 Bu dönem necahattin başkanın dönemi olmasını canı gönülden istiyoruz.
İSİMSİZ     2018-12-31 NECATTİN BAŞKANIN BU SEÇİMDE ALACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. ERDOĞAN TOK 2013'DEN BU ZAMANA KADAR HİÇ BİR ŞEY YAPMADI ! NECATTİN BAŞKANIN, BAŞKAN OLDUĞU ZAMAN FAALİYETE GEÇİRMEK İÇİN PROJE YAPTIĞI ÇOĞU PROJELERE KONDU BİR NEVİ HAZIRA KONDU BEN GÖRMEDİM BİR FAYDASINI GÖREN VARMI ? EVET 2013 MAZBATA ALINDIĞI GİBİ İLKADIM BELEDİYESİNİN MHP KADROSU KOMPLE BAŞKA BİRİMLERE GÖNDERİLDİ KADROSU OLMAYANLARI YILDIRMAK İÇİN TEMİZLİĞE ÇÖP KAMYONUNA VERDİLER NECATTİN BAŞKANIN AK PARTİ KADROSUNU UZAKLAŞTIRMAASI
MHP     0000-00-00 Yeni ekip kurmalı,Belediye Meclisi profili çok önemli,Genç ekip ile hedefe varacaktır Necattin Başkan.
misafir     2018-11-19 Ben Necattin Başkanın yeniden seçileceğini düşünüyorum. Ama bu sefer kendi ekibini kurmalı!
vatandaş     2018-11-17 ÖNCELİKLE EKİP ŞART. İYİ BİR EKİPLE BU İŞ OLUR.. GEÇMİŞTE ÇOK YANLIŞ İNSANLARIN SÖZÜ İLE KOLTUĞU KAYBETTİ. KÜSKÜN OLDUĞU İNSANLARI KAZANMALI.
GALERİLER
Advert