MHP Samsun İl Başkanlığı’ndan Devlet Bahçeli’ye Büyük Saygısızlık!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
MHP Samsun İl Başkanlığı’ndan Devlet Bahçeli’ye Büyük Saygısızlık!
25.09.2018 12:11:29

 

MHP Samsun İl Başkanlığı’ndan Devlet Bahçeli’ye Büyük Saygısızlık!

Samsun’un Vezirköprü İlçesi MHP Eski İlçe Başkanı Ahmet Özata'nın istifa ettirilmesinin ardından, MHP Samsun İl Yönetimi Vezirköprü’ye ilçe Başkanı olarak Dursun Gülenay’ı atadı.

İşi tuhaf tarafı ise, MHP Vezirköprü İlçe Başkanlığı’na atanan Dursun Gülenay’ın bundan birkaç ay önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hakaret ettiği gerekçesiyle tutanak tutularak partiden ihraç istemiyle karar alınmış olması.

Daha önce de Samsun’un Vezirköprü İlçesi MHP Eski İlçe Başkanı Ahmet Özata’yı 20 kişilik bir grubun tehdit ederek istifa ettirdiği gündeme gelmişti. Şimdi ise Özata’nın MHP üst kurul delegeliğinden istifa etmesi için baskı yapıldığı öğrenildi.

BAHÇELİ’YE HAKARET ETMİŞLER

MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Ahmet Özata başkanlığında toplanan yönetim kurulunca, parti iç tüzüğüne göre yönetim kurulu toplantılarına 3 defadan fazla katılmadığı gerekçesiyle yönetim kurulu üyeliğinden atılan dört isimden biri olan Dursun Gülenay'ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hakaret ettiği için üyelikten üyelikten düşürülmesi için MHP Vezirköprü İlçe Başkanlığı kaşesiyle tutanak tutulmuştu. 

İŞTE O YÖNETİM KURULU KARARI:

mhp samsun vezirköprü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ülkücü     2018-09-26 hakaret kısmının konuya sonradan eklendiği ortada kararla oynanmış. ayrıca karar kısmında böyle birşey de yok yalan haberi yorum yapmak asıl hakaret.basının işi bu değil basın etiği bu değil
GALERİLER
Advert