MHP Samsun İl Teşkilatından Gazi Polis Merkezine Ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
MHP Samsun İl Teşkilatından Gazi Polis Merkezine Ziyaret
12.04.2018 12:44:13

 

MHP Samsun İl Teşkilatından Gazi Polis Merkezine Ziyaret

MHP Samsun İl Başkan Yardımcıları ve İl yöneticileri Gazi Polis Merkezi’ni ziyaret ederek görevi başında ki polisler ile sohbet ettiler.

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Samsun İl Başkan Yardımcıları ve İl Yöneticileri, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Gazi Polis Merkezi’nde görevli polisleri ziyaret ederek sohbet ettiler. Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. Yıldönümü nedeniyle partili bayanlar tarafından hazırlanan pasta ve börekleri ikram eden yöneticiler, teşkilatta görevli polislerin sorunlarını da dinlediler. İl Başkan Yardımcısı Yasemin Kurt, “Kurulduğu günden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatımızın gününü kutlarız” dedi.

Yapılan ziyareti değerlendiren MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin ise, “Canları pahasına bu ülkenin güvenliği için gece gündüz demeden mücadele eden polislerimiz için TBMM’de partimizin Milletvekilleri tarafından birçok kere hükümete polislerimizin en doğal hakkı olan 3600 ek göstergenin verilmesi konusunda çağrıda bulunulmuştur. Milliyetçi Hareket Partisi olarak biz polis teşkilatımızın 173. Kuruluş yıldönümünü idrak ettiğimiz bugünlerde polislerimize bu müjdenin verilmesini istiyoruz” diye konuştu.  

Gazi Polis Merkezi MHP Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert