MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan: Ekonomide İstikrar Sağlanacak
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan: Ekonomide İstikrar Sağlanacak
06.06.2018 13:59:08

 

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan: Ekonomide İstikrar Sağlanacak

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan; 24 Haziran'dan sonra Türkiye’nin Cumhur İttifakı'yla birlikte 2023 yılına kadar ekonomide istikrarlı döneme gireceğini söyledi

SALIPAZARI ESNAFINI DİNLEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, seçim çalışmalarını Salıpazarı ilçesinde devam etti.İlçe Başkanı Cavit Yıldırım ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştiren Erdem Okan, “Ülkemizin bulunduğu coğrafyada lider ülke vizyonuna ulaşmasını istemeyen dış güçler ve onların içerdeki maşaları, 15 Temmuz gecesi yapamadıklarını ekonomik olarak gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Ülkemiz üzerinde ekonomik saldırılardan en çok etkilenen ise esnaflarımız. 24 Haziran'dan sonra parti beyannamemizde yer alan ekonomik desteklerle esnaflarımızı rahatlatacağız. Cumhur İttifakı'yla birlikte 2023 yılına kadar ekonomide istikrarlı döneme gireceğiz.” diye konuştu.

ŞEHRİN DERTLERİYLE DERTLENECEĞİZ

MHP Milletvekili Adayı Okan; Canik Belediyesi’nin Başalan Mahallesi'nde düzenlediği Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in de yer aldığı iftar programına Cumhur İttifakı'nın özüne uygun şekilde katıldı. İftar sonrası halka hitap eden Erdem Okan, Cumhur İttifakı'nın millet aklı olduğunu vurgulayarak, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin her zaman devletimizin ve milletimizin çimentosu görevini üstlenmiştir. Ülkemizi 15 Temmuz’da işgal etmeye teşebbüs eden hainlere karşı Yenikapı Ruhu’yla Cumhur İttifakı'nda yer aldık. Ülkemizin istikrarı için sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı adayımız olarak gösterdik. Yeni dönemde meclisin önemi büyük. Vatandaşlarımızdan partimizi mecliste güçlendirirse, Milliyetçi Hareket’in her neferinin şehrinin ve ülkesinin dertleriyle dertleneceğini ve çözüm için sonuna kadar mücadele edeceğinin sözünü veriyoruz.” şeklinde konuştu.

​MHP Samsun Erdem Okan Cumhur İttifakı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER